13.4. 2014 MASARYK RUN a analýza složení těla na InBody zdarma

V neděli 13.4. se budeme těšit od 13 – 18 h na Masarykově okruhu v rámci běžeckého závodu, kdy budeme měřit analýzu složení těla na InBody ZDARMA. Všichni, kdo se přijdou změřit k nám do stanu, získávají automaticky 20 % slevu na sestavení 14-ti denního individuálního jídelníčku do poradny VIVIENTE v Brně. 
Tak vzhůru na okruh !

masaryk run

Další akce a novinky

Analýza složení těla na InBody 270 na závodech Kolo pro život 2023

27. 4. 2023

Od konce dubna do konce září roku 2023 vrcholí další ročník závodů Kolo pro život na různých místech po ČR. Pokud jste nejen nadšenci jízdy na kole, ale rádi byste se dozvěděli své složení těla, tak Vás rádi ve stanu Zdravotní pojišťovny ministerstva vnitra (211) proměříme na InBody a výsledky Vám nejen vysvětlíme, ale také v případě zájmu poradíme. Stavte se! Začínáme už 29.4. v Berouně.

Celý text

Páteční ONLINE výživové konzultace se Sandrou

6. 1. 2023

Pro všechny, kteří by rádi pomocnou ruku při změně a úpravě svého jídelníčku, ale nejsou z Brna či je náročnější najít prostor pro osobní konzultaci přímo v poradně, se mohou objednat na online výživovou konzultaci. A přímo ze svého domova v předem domluvený čas probrat vše, co Vás zajímá v oblasti stravování a svého jídelníčku.

Celý text