3. díl kuchařky FIT KDYKOLIV A KDEKOLIV – předprodej zahájen

29.9.2022 vyjde další díl kuchařky s názvem FIT KDYKOLIV A KDEKOLIV. Jde o volné pokračování série kuchařek ZDRAVĚ KDYKOLIV A KDEKOLIV a LEHCE KDYKOLIV A KDEKOLIV. V kuchařce najdete dalších 63 receptů do Vašeho vyváženého jídelníčku bez extrémů, které Vám mají pomoci hlavně se „projíst ke štíhlosti“. Tentokrát i s edukační části na počátku, ale opět nechybí ani propočet energií a živin u každého receptu a spousta nutričních tipů.

Nyní 3 týdny oficiálním datem vydání si můžete již kuchařku objednat v předprodeji přímo v nakladatelství Albatrosmedia.
Kdy do 29.9. je kuchařka s 20% slevou a s kódem SANDRA získáte dopravu zdarma a ještě ke každému nákupu dostanete nyní knižní dárek zdarma 😊.

https://www.albatrosmedia.cz/tituly/82742795/fit-kdykoliv-a-kdekoliv/

Děkuji všem za podporu a Váš zájem jíst ZDRAVĚ, LEHCE a FIT a cítit se líp! ❤

Další akce a novinky

Páteční ONLINE výživové konzultace se Sandrou

6. 1. 2023

Pro všechny, kteří by rádi pomocnou ruku při změně a úpravě svého jídelníčku, ale nejsou z Brna či je náročnější najít prostor pro osobní konzultaci přímo v poradně, se mohou objednat na online výživovou konzultaci. A přímo ze svého domova v předem domluvený čas probrat vše, co Vás zajímá v oblasti stravování a svého jídelníčku.

Celý text

Předprodej DIÁŘŮ na rok 2023

12. 11. 2022

I tento rok máme připravené diářky na rok 2023 s inovovanou motivační sekci FIT DENÍČEK. Nebudou chybět ani praktické a motivační sanmolepky a propisky, které budou součástí každé objednávky diáře.

Celý text