3. díl kuchařky FIT KDYKOLIV A KDEKOLIV – předprodej zahájen

29.9.2022 vyjde další díl kuchařky s názvem FIT KDYKOLIV A KDEKOLIV. Jde o volné pokračování série kuchařek ZDRAVĚ KDYKOLIV A KDEKOLIV a LEHCE KDYKOLIV A KDEKOLIV. V kuchařce najdete dalších 63 receptů do Vašeho vyváženého jídelníčku bez extrémů, které Vám mají pomoci hlavně se „projíst ke štíhlosti“. Tentokrát i s edukační části na počátku, ale opět nechybí ani propočet energií a živin u každého receptu a spousta nutričních tipů.

Nyní 3 týdny oficiálním datem vydání si můžete již kuchařku objednat v předprodeji přímo v nakladatelství Albatrosmedia.
Kdy do 29.9. je kuchařka s 20% slevou a s kódem SANDRA získáte dopravu zdarma a ještě ke každému nákupu dostanete nyní knižní dárek zdarma 😊.

https://www.albatrosmedia.cz/tituly/82742795/fit-kdykoliv-a-kdekoliv/

Děkuji všem za podporu a Váš zájem jíst ZDRAVĚ, LEHCE a FIT a cítit se líp! ❤

Další akce a novinky

Analýza složení těla na InBody 270 na závodech Kolo pro život 2023

27. 4. 2023

Od konce dubna do konce září roku 2023 vrcholí další ročník závodů Kolo pro život na různých místech po ČR. Pokud jste nejen nadšenci jízdy na kole, ale rádi byste se dozvěděli své složení těla, tak Vás rádi ve stanu Zdravotní pojišťovny ministerstva vnitra (211) proměříme na InBody a výsledky Vám nejen vysvětlíme, ale také v případě zájmu poradíme. Stavte se! Začínáme už 29.4. v Berouně.

Celý text

Páteční ONLINE výživové konzultace se Sandrou

6. 1. 2023

Pro všechny, kteří by rádi pomocnou ruku při změně a úpravě svého jídelníčku, ale nejsou z Brna či je náročnější najít prostor pro osobní konzultaci přímo v poradně, se mohou objednat na online výživovou konzultaci. A přímo ze svého domova v předem domluvený čas probrat vše, co Vás zajímá v oblasti stravování a svého jídelníčku.

Celý text

VIVISHOP od 9.6..-16.6. 2023 zavřeno