3. díl kuchařky FIT KDYKOLIV A KDEKOLIV – předprodej zahájen

29.9.2022 vyjde další díl kuchařky s názvem FIT KDYKOLIV A KDEKOLIV. Jde o volné pokračování série kuchařek ZDRAVĚ KDYKOLIV A KDEKOLIV a LEHCE KDYKOLIV A KDEKOLIV. V kuchařce najdete dalších 63 receptů do Vašeho vyváženého jídelníčku bez extrémů, které Vám mají pomoci hlavně se „projíst ke štíhlosti“. Tentokrát i s edukační části na počátku, ale opět nechybí ani propočet energií a živin u každého receptu a spousta nutričních tipů.

Nyní 3 týdny oficiálním datem vydání si můžete již kuchařku objednat v předprodeji přímo v nakladatelství Albatrosmedia.
Kdy do 29.9. je kuchařka s 20% slevou a s kódem SANDRA získáte dopravu zdarma a ještě ke každému nákupu dostanete nyní knižní dárek zdarma 😊.

https://www.albatrosmedia.cz/tituly/82742795/fit-kdykoliv-a-kdekoliv/

Děkuji všem za podporu a Váš zájem jíst ZDRAVĚ, LEHCE a FIT a cítit se líp! ❤

Další akce a novinky

Vánoční AKCE – všechny 4 kuchařky v jednom!

26. 11. 2023

Kompletní sada kuchařek pro Vaše zdraví, lehké, fit a vyvážené stravování! Využijte vánoční zvýhodněné ceny za všechny 4 díly a získejte tak přes 250 receptů, které Vám pomohou projíst se ke štíhlosti a neuchylovat se zbytečným neudržitelným extrémům. Součástí balíčku bude i spousta motivačních dárečků.

Celý text

(FIT) Diář na rok 2024 ve velikosti A5 je tady!

20. 11. 2023

Už 4. rokem jsem pro Vás připravila diář na rok 2024, kdy jako minulý rok nechybí sekce FIT DENÍČEK. Objednávat můžete na eshopu nebo přímo v poradně.

Celý text