3. díl kuchařky FIT KDYKOLIV A KDEKOLIV – předprodej zahájen

29.9.2022 vyjde další díl kuchařky s názvem FIT KDYKOLIV A KDEKOLIV. Jde o volné pokračování série kuchařek ZDRAVĚ KDYKOLIV A KDEKOLIV a LEHCE KDYKOLIV A KDEKOLIV. V kuchařce najdete dalších 63 receptů do Vašeho vyváženého jídelníčku bez extrémů, které Vám mají pomoci hlavně se „projíst ke štíhlosti“. Tentokrát i s edukační části na počátku, ale opět nechybí ani propočet energií a živin u každého receptu a spousta nutričních tipů.

Nyní 3 týdny oficiálním datem vydání si můžete již kuchařku objednat v předprodeji přímo v nakladatelství Albatrosmedia.
Kdy do 29.9. je kuchařka s 20% slevou a s kódem SANDRA získáte dopravu zdarma a ještě ke každému nákupu dostanete nyní knižní dárek zdarma 😊.

https://www.albatrosmedia.cz/tituly/82742795/fit-kdykoliv-a-kdekoliv/

Děkuji všem za podporu a Váš zájem jíst ZDRAVĚ, LEHCE a FIT a cítit se líp! ❤

Další akce a novinky

3. díl kuchařky FIT KDYKOLIV A KDEKOLIV – předprodej zahájen

8. 9. 2022

Do oficiálního data vydání kuchařky FIT KDYKOLIV A KDEKOLIV zbývají 3 týdny a předprodej je tady! Využijte KÓD ZDARMA a slevu 20 % přímo od nakladatelství Albatrosmedia. Více info uvnitř.

Celý text

Poprázdninová analýza složení těla – akce na víkend 3. a 4. 9. 2022

1. 9. 2022

3. a 4. 9. využijte měření na InBody zdarma na akcích Zdraví a prevence s 211 ve Žďáře nad Sázavou a celý víkend také v rámci závodů Kolo pro život ve Znojmě! Těšíme se na Vás!

Celý text

Objednat kuchařku s věnováním