Akce pro nové klienty VZP od 1.7.2014

vzp logo

NÁBOROVÁ AKCE POJIŠŤOVNY VZP

Všichni, kteří se od 15.5. do 30.6. 2014 registrují k Všeobecné zdravotní pojišťovně, dostanou jako přihlašovací bonus v rámci prevence proti obezitě 6x ANALÝZU SLOŽENÍ TĚLA NA INBODY 230 zdarma.

Tato analýza složení těla bude probíhat ve výživové poradně Viviente v Brně na Kounicové ulici 41 www.poradna.viviente.cz .

Možnost čerpat tuto akci platí podepsáním přihlášky k pojišťovně VZP a platí po dobu jednoho roku.

 

Zájemci, kteří by se chtěli přeregistrovat k pojišťovně VZP a zároveň čerpat tuto akci, volejte prosím na telefonní číslo:  608 11 44 70  .

inbody a postup

 

Další akce a novinky

Analýza složení těla na InBody 270 na závodech Kolo pro život 2023

27. 4. 2023

Od konce dubna do konce září roku 2023 vrcholí další ročník závodů Kolo pro život na různých místech po ČR. Pokud jste nejen nadšenci jízdy na kole, ale rádi byste se dozvěděli své složení těla, tak Vás rádi ve stanu Zdravotní pojišťovny ministerstva vnitra (211) proměříme na InBody a výsledky Vám nejen vysvětlíme, ale také v případě zájmu poradíme. Stavte se! Začínáme už 29.4. v Berouně.

Celý text

Páteční ONLINE výživové konzultace se Sandrou

6. 1. 2023

Pro všechny, kteří by rádi pomocnou ruku při změně a úpravě svého jídelníčku, ale nejsou z Brna či je náročnější najít prostor pro osobní konzultaci přímo v poradně, se mohou objednat na online výživovou konzultaci. A přímo ze svého domova v předem domluvený čas probrat vše, co Vás zajímá v oblasti stravování a svého jídelníčku.

Celý text