FIT se SAN na www.nagram.cz = datábáze interaktivních receptů a místo, kde si můžete sestavit svůj vyvážený jídelníček

S velkou radostí si Vás dovoluji pozvat na stránky www.nagram.cz.
– Do databáze interaktivních receptů, ve kterých můžete cokoli změnit.
– Najdete zde panel kalorií a živin, jež na změny reaguje a přepočítává v reálném čase.
– Můžete si zde tvořit jídelníčky, přidávat potraviny i celé recepty.
– Na jednom místě máte grafy pro monitoring hmotnosti, příjmaných živin i tělesných proporcí.

V sekci receptů FIT se SAN můžete vařit a chystat vyvážená jídla a hned uvidíte, kolik daná porce má energie a živin, či si můžete množství surovin nejen měnit, ale i zaměňovat. Třeba dle do toho co máte v ledničce.
A hned uvidíte, jak se mění nutriční složení jídla.

V případě, že budete chtít z receptů rovnou vytvářet své jídelníčky, aniž byste museli celé recepty opisovat, stačí se registrovat a využít členství PREMIUM, kdy s kódem SAN10 budete mít slevu 10 %. A vždy, každý měsíc pak bude tato služba za 89 Kč.
S nastavením energie a živin Vám ráda pomohu, jak v poradně či online nebo na preventivních akcích se zdravotní pojišťovnou Ministerstva vnitra ČR 211, které se konají po ČR po čas celého roku.

Jednodušší to být již nemůže!
S nagramem a s chutnými fit recepty si tvoříte pestrý a vyvážený jídelníček rychle a jednoduše a zjistíte, že takto jíst není žádná nuda a naopak nebudete vědět, co dřív uvařit!

Další akce a novinky

FIT se SAN na www.nagram.cz = datábáze interaktivních receptů a místo, kde si můžete sestavit svůj vyvážený jídelníček

25. 5. 2024

S nagramem a s chutnými fit recepty si můžete vytvořit pestrý a vyvážený jídelníček rychle a jednoduše a zjistíte, že takto jíst není žádná nuda a naopak nebudete vědět co dřív uvařit!

Celý text

Vánoční AKCE – všechny 4 kuchařky v jednom!

26. 11. 2023

Kompletní sada kuchařek pro Vaše zdraví, lehké, fit a vyvážené stravování! Využijte vánoční zvýhodněné ceny za všechny 4 díly a získejte tak přes 250 receptů, které Vám pomohou projíst se ke štíhlosti a neuchylovat se zbytečným neudržitelným extrémům. Součástí balíčku bude i spousta motivačních dárečků.

Celý text