Jak si sestavit vyvážený jídelníček – skupinová přednáška

Pro všechny, kteří nemají zájem o individuální poradenství, či nemají přímo zájem o sestavení výživového plánu, ale spíše by se chtěli ve výživě více vyznat, umět si sestavit vyvážený jídelníček, znát vhodné potraviny a vědět co a proč nakupovat, jsme se rozhodli zavést novou službu skupinových přednášek.

Vítáni jsou všichni, co se chtěji o výživě něco dozvědět, sjednotit si své znalosti a hlavně by chtěli upravit životosprávu, aby organismu nic nechybělo, ale na druhou stranu nic nepřebývalo :). A pořád si dokázali jídlo užívat. Tedy pro širokou věřejnost, ne jen osoby, které chtějí redukovat tuk. Avšak samozřejmě i ty, zde rádi přivítáme, jelikož v rámci skupinové kunzultace se zaměříme na to, jak se nedostat do bludného kruhu diet a následných jo-jo efektů. A nebo již popřípadě jak z něho ven.

Osnova skupinové konzultace:

– analýza složení těla na InBody všech účastníků (max. 5 osob na 1 kurz)

– interpretace výsledků

– 2- hodinová konzultace o vhodné výživě pro běžnou populaci (bez extrémů), o sestavení vyváženého a chutného jídelníčku (dle svých potřeb)

– zaměření se na výběr vhodných potravin s ukázkami (jak a proč + kde nakoupit)

– edukační materiály + kniha o zdravé výživě (nakladatelství Grada)

–  v rámci ceny přednášky je i analýza složení těla po měsíci od absolvování přednášky (již individuální, cílem není porovnávání výsledků s ostatními)

– pitný režim zajištěn :)

 

Cena za 3 hodiny času strávených povídáním o výživě je 999 kč. Děkujeme všem, kteří se rozhodli věnovat čas sami sobě u nás v poradně Viviente.

Platí se předem na účet, popřípadě přímo na místě. Stačí se dohodnout emailem, kam prosím zasílejte své přihlášky. Do předmětu prosím napište SKUPINOVÁ PŘEDNÁŠKA a vybraný termín. Obratem Vám přijde potvrzující email s číslem účtu, po přijmutí platby na účet přijde email další.

 

Termíny skupinových přednášek:

– 3.9. 2011 sobota – 9-12h

– 17.9. 2011 sobota – 9-12h

– 1.10. 2011 sobota – 9-12 h

 

Prosíme všechny (budoucí či čerstvé) maminky či  osoby s celiakií, aby se na tento kurz nehlásily, jelikož pro ně se připravuje kurz samostatný.

Další akce a novinky

Roadshow Zdraví a prevence Zdravotní pojišťovny 211 je i v roce 2023 tady!

29. 6. 2023

Už třetím rokem na preventivní akci ZDRAVÍ A PREVENCE Zdravotní pojišťovny Minsterstva vnitra ČR nebudeme chybět s InBody a analýzou složení těla!
Tentokrát budeme ve městech, kde akce ještě nebyla. A akce je pro všechny a zdarma vždy od 10-17h. Budeme se těšit!

Celý text

Analýza složení těla na InBody 270 na závodech Kolo pro život 2023

27. 4. 2023

Od konce dubna do konce září roku 2023 vrcholí další ročník závodů Kolo pro život na různých místech po ČR. Pokud jste nejen nadšenci jízdy na kole, ale rádi byste se dozvěděli své složení těla, tak Vás rádi ve stanu Zdravotní pojišťovny ministerstva vnitra (211) proměříme na InBody a výsledky Vám nejen vysvětlíme, ale také v případě zájmu poradíme. Stavte se! Začínáme už 29.4. v Berouně.

Celý text