Jak si sestavit vyvážený jídelníček – skupinová přednáška

Pro všechny, kteří nemají zájem o individuální poradenství, či nemají přímo zájem o sestavení výživového plánu, ale spíše by se chtěli ve výživě více vyznat, umět si sestavit vyvážený jídelníček, znát vhodné potraviny a vědět co a proč nakupovat, jsme se rozhodli zavést novou službu skupinových přednášek.

Vítáni jsou všichni, co se chtěji o výživě něco dozvědět, sjednotit si své znalosti a hlavně by chtěli upravit životosprávu, aby organismu nic nechybělo, ale na druhou stranu nic nepřebývalo :). A pořád si dokázali jídlo užívat. Tedy pro širokou věřejnost, ne jen osoby, které chtějí redukovat tuk. Avšak samozřejmě i ty, zde rádi přivítáme, jelikož v rámci skupinové kunzultace se zaměříme na to, jak se nedostat do bludného kruhu diet a následných jo-jo efektů. A nebo již popřípadě jak z něho ven.

Osnova skupinové konzultace:

– analýza složení těla na InBody všech účastníků (max. 5 osob na 1 kurz)

– interpretace výsledků

– 2- hodinová konzultace o vhodné výživě pro běžnou populaci (bez extrémů), o sestavení vyváženého a chutného jídelníčku (dle svých potřeb)

– zaměření se na výběr vhodných potravin s ukázkami (jak a proč + kde nakoupit)

– edukační materiály + kniha o zdravé výživě (nakladatelství Grada)

–  v rámci ceny přednášky je i analýza složení těla po měsíci od absolvování přednášky (již individuální, cílem není porovnávání výsledků s ostatními)

– pitný režim zajištěn :)

 

Cena za 3 hodiny času strávených povídáním o výživě je 999 kč. Děkujeme všem, kteří se rozhodli věnovat čas sami sobě u nás v poradně Viviente.

Platí se předem na účet, popřípadě přímo na místě. Stačí se dohodnout emailem, kam prosím zasílejte své přihlášky. Do předmětu prosím napište SKUPINOVÁ PŘEDNÁŠKA a vybraný termín. Obratem Vám přijde potvrzující email s číslem účtu, po přijmutí platby na účet přijde email další.

 

Termíny skupinových přednášek:

– 3.9. 2011 sobota – 9-12h

– 17.9. 2011 sobota – 9-12h

– 1.10. 2011 sobota – 9-12 h

 

Prosíme všechny (budoucí či čerstvé) maminky či  osoby s celiakií, aby se na tento kurz nehlásily, jelikož pro ně se připravuje kurz samostatný.

Další akce a novinky

3. díl kuchařky FIT KDYKOLIV A KDEKOLIV – předprodej zahájen

8. 9. 2022

Do oficiálního data vydání kuchařky FIT KDYKOLIV A KDEKOLIV zbývají 3 týdny a předprodej je tady! Využijte KÓD ZDARMA a slevu 20 % přímo od nakladatelství Albatrosmedia. Více info uvnitř.

Celý text

Poprázdninová analýza složení těla – akce na víkend 3. a 4. 9. 2022

1. 9. 2022

3. a 4. 9. využijte měření na InBody zdarma na akcích Zdraví a prevence s 211 ve Žďáře nad Sázavou a celý víkend také v rámci závodů Kolo pro život ve Znojmě! Těšíme se na Vás!

Celý text

Objednat kuchařku