Jak si sestavit vyvážený jídelníček – skupinová přednáška

Pro všechny, kteří nemají zájem o individuální poradenství, či nemají přímo zájem o sestavení výživového plánu, ale spíše by se chtěli ve výživě více vyznat, umět si sestavit vyvážený jídelníček, znát vhodné potraviny a vědět co a proč nakupovat, jsme se rozhodli zavést novou službu skupinových přednášek.

Vítáni jsou všichni, co se chtěji o výživě něco dozvědět, sjednotit si své znalosti a hlavně by chtěli upravit životosprávu, aby organismu nic nechybělo, ale na druhou stranu nic nepřebývalo :). A pořád si dokázali jídlo užívat. Tedy pro širokou věřejnost, ne jen osoby, které chtějí redukovat tuk. Avšak samozřejmě i ty, zde rádi přivítáme, jelikož v rámci skupinové kunzultace se zaměříme na to, jak se nedostat do bludného kruhu diet a následných jo-jo efektů. A nebo již popřípadě jak z něho ven.

Osnova skupinové konzultace:

– analýza složení těla na InBody všech účastníků (max. 5 osob na 1 kurz)

– interpretace výsledků

– 2- hodinová konzultace o vhodné výživě pro běžnou populaci (bez extrémů), o sestavení vyváženého a chutného jídelníčku (dle svých potřeb)

– zaměření se na výběr vhodných potravin s ukázkami (jak a proč + kde nakoupit)

– edukační materiály + kniha o zdravé výživě (nakladatelství Grada)

–  v rámci ceny přednášky je i analýza složení těla po měsíci od absolvování přednášky (již individuální, cílem není porovnávání výsledků s ostatními)

– pitný režim zajištěn :)

 

Cena za 3 hodiny času strávených povídáním o výživě je 999 kč. Děkujeme všem, kteří se rozhodli věnovat čas sami sobě u nás v poradně Viviente.

Platí se předem na účet, popřípadě přímo na místě. Stačí se dohodnout emailem, kam prosím zasílejte své přihlášky. Do předmětu prosím napište SKUPINOVÁ PŘEDNÁŠKA a vybraný termín. Obratem Vám přijde potvrzující email s číslem účtu, po přijmutí platby na účet přijde email další.

 

Termíny skupinových přednášek:

– 3.9. 2011 sobota – 9-12h

– 17.9. 2011 sobota – 9-12h

– 1.10. 2011 sobota – 9-12 h

 

Prosíme všechny (budoucí či čerstvé) maminky či  osoby s celiakií, aby se na tento kurz nehlásily, jelikož pro ně se připravuje kurz samostatný.

Další akce a novinky

15.5. 2022 ON-LINE SEMINÁŘ Jak si sestavit vyvážený jídelníček bez extrémů

3. 5. 2022

Pěkně před létem jsem si pro Vás připravila další online seminář Jak si sestavit vyvážený jídelníček bez extrémů, který je zaměřen v první řadě na to, jak zhubnout a nastavit si svůj energetický příjem a množství živin. Ale dozvíte se také spoustu tipů a rad, proč se vyplatí využívat kalorické tabulky a počítání energie, ale také jak hubnut bez nich. Součástí jsou i praktické ukázky jídelníčků. Zaměřeno na jednoduchost, efektivnost, udržitelnost a hlavně následnou spokojenost! :)

Celý text

Analýza složení těla zdarma na závodech KOLO PRO ŽIVOT ve stanu zdravotní pojišťovny 211

22. 4. 2022

Závody Kolo pro život opět v roce 2022 vrcholí! Kdy ve stanu Zdravotní pojišťovny ministerstva vnitra 211 (modro-bílý stan) nás můžete najít a nechat si ZDARMA změřit své složení těla na InBody 270. Výsledky Vám vytiskneme a rádi vysvětlíme a v případě zájmu i dáme doporučení, jak své stravování upravit pro dosažení zdravých hodnot, ale také pro dobrý a spokojený pocit! Akce jsou po celé ČR, tak si udělejte výlet a spojte příjemné s užitečným! :)

Celý text