Jak si sestavit vyvážený jídelníček – skupinová přednáška

Pro všechny, kteří nemají zájem o individuální poradenství, či nemají přímo zájem o sestavení výživového plánu, ale spíše by se chtěli ve výživě více vyznat, umět si sestavit vyvážený jídelníček, znát vhodné potraviny a vědět co a proč nakupovat, jsme se rozhodli zavést novou službu skupinových přednášek.

Vítáni jsou všichni, co se chtěji o výživě něco dozvědět, sjednotit si své znalosti a hlavně by chtěli upravit životosprávu, aby organismu nic nechybělo, ale na druhou stranu nic nepřebývalo :). A pořád si dokázali jídlo užívat. Tedy pro širokou věřejnost, ne jen osoby, které chtějí redukovat tuk. Avšak samozřejmě i ty, zde rádi přivítáme, jelikož v rámci skupinové kunzultace se zaměříme na to, jak se nedostat do bludného kruhu diet a následných jo-jo efektů. A nebo již popřípadě jak z něho ven.

Osnova skupinové konzultace:

– analýza složení těla na InBody všech účastníků (max. 5 osob na 1 kurz)

– interpretace výsledků

– 2- hodinová konzultace o vhodné výživě pro běžnou populaci (bez extrémů), o sestavení vyváženého a chutného jídelníčku (dle svých potřeb)

– zaměření se na výběr vhodných potravin s ukázkami (jak a proč + kde nakoupit)

– edukační materiály + kniha o zdravé výživě (nakladatelství Grada)

–  v rámci ceny přednášky je i analýza složení těla po měsíci od absolvování přednášky (již individuální, cílem není porovnávání výsledků s ostatními)

– pitný režim zajištěn :)

 

Cena za 3 hodiny času strávených povídáním o výživě je 999 kč. Děkujeme všem, kteří se rozhodli věnovat čas sami sobě u nás v poradně Viviente.

Platí se předem na účet, popřípadě přímo na místě. Stačí se dohodnout emailem, kam prosím zasílejte své přihlášky. Do předmětu prosím napište SKUPINOVÁ PŘEDNÁŠKA a vybraný termín. Obratem Vám přijde potvrzující email s číslem účtu, po přijmutí platby na účet přijde email další.

 

Termíny skupinových přednášek:

– 3.9. 2011 sobota – 9-12h

– 17.9. 2011 sobota – 9-12h

– 1.10. 2011 sobota – 9-12 h

 

Prosíme všechny (budoucí či čerstvé) maminky či  osoby s celiakií, aby se na tento kurz nehlásily, jelikož pro ně se připravuje kurz samostatný.

Další akce a novinky

Páteční ONLINE výživové konzultace se Sandrou

6. 1. 2023

Pro všechny, kteří by rádi pomocnou ruku při změně a úpravě svého jídelníčku, ale nejsou z Brna či je náročnější najít prostor pro osobní konzultaci přímo v poradně, se mohou objednat na online výživovou konzultaci. A přímo ze svého domova v předem domluvený čas probrat vše, co Vás zajímá v oblasti stravování a svého jídelníčku.

Celý text

Předprodej DIÁŘŮ na rok 2023

12. 11. 2022

I tento rok máme připravené diářky na rok 2023 s inovovanou motivační sekci FIT DENÍČEK. Nebudou chybět ani praktické a motivační sanmolepky a propisky, které budou součástí každé objednávky diáře.

Celý text