Nová adresa výživové poradny VIVIENTE v Brně

Od 1.4. 2020* Vás rádi uvítáme na nové adrese výživové poradny VIVIENTE.

Věříme, že se Vám tu bude líbit a budete sem rádi přicházet měnit svůj životní styl, učit se sestavit svůj jídelníček, učit se správně nakupovat a vybírat potraviny, a o všem si s námi povídat a nechat se vést.

Prostory jsou nyní vzdušnější, světlejší a hlavně budete mít k dispozici i čekárnu,  když přijdete dříve nebo když se nějaká konzultace protáhne, abyste se necítili nekomfortně.

Poradnu nyní najdete na ulici Bayerova 23 v Brně-Veveří. (Hned vedle je obchod Lidl, ať to máte vše pěkně při ruce :) ).

Zvonky NUTRIČNÍ PORADNY. Poradnu najdete hned  1. patře, jak vyjdete schody.

Od ulice Kotlářská již nejsou modré zóny, tedy parkovat můžete kde bude místo bez potřeby lístku z automatu. Směr od Kotlářské do města zóny jsou, takže tam hledat prosím automat.

Budeme se na Vás těšit!

*aktuálně bohužel termín otevření bude až vládní nařízení dovolí opět otevřít poradenské služby (nyní je plánováno od 30.4. 2020, ale věřím, že už uvolnění přijde po Velikonocích)

 

Další akce a novinky

15.5. 2022 ON-LINE SEMINÁŘ Jak si sestavit vyvážený jídelníček bez extrémů

3. 5. 2022

Pěkně před létem jsem si pro Vás připravila další online seminář Jak si sestavit vyvážený jídelníček bez extrémů, který je zaměřen v první řadě na to, jak zhubnout a nastavit si svůj energetický příjem a množství živin. Ale dozvíte se také spoustu tipů a rad, proč se vyplatí využívat kalorické tabulky a počítání energie, ale také jak hubnut bez nich. Součástí jsou i praktické ukázky jídelníčků. Zaměřeno na jednoduchost, efektivnost, udržitelnost a hlavně následnou spokojenost! :)

Celý text

Analýza složení těla zdarma na závodech KOLO PRO ŽIVOT ve stanu zdravotní pojišťovny 211

22. 4. 2022

Závody Kolo pro život opět v roce 2022 vrcholí! Kdy ve stanu Zdravotní pojišťovny ministerstva vnitra 211 (modro-bílý stan) nás můžete najít a nechat si ZDARMA změřit své složení těla na InBody 270. Výsledky Vám vytiskneme a rádi vysvětlíme a v případě zájmu i dáme doporučení, jak své stravování upravit pro dosažení zdravých hodnot, ale také pro dobrý a spokojený pocit! Akce jsou po celé ČR, tak si udělejte výlet a spojte příjemné s užitečným! :)

Celý text