Nová adresa výživové poradny VIVIENTE v Brně

Od 1.4. 2020* Vás rádi uvítáme na nové adrese výživové poradny VIVIENTE.

Věříme, že se Vám tu bude líbit a budete sem rádi přicházet měnit svůj životní styl, učit se sestavit svůj jídelníček, učit se správně nakupovat a vybírat potraviny, a o všem si s námi povídat a nechat se vést.

Prostory jsou nyní vzdušnější, světlejší a hlavně budete mít k dispozici i čekárnu,  když přijdete dříve nebo když se nějaká konzultace protáhne, abyste se necítili nekomfortně.

Poradnu nyní najdete na ulici Bayerova 23 v Brně-Veveří. (Hned vedle je obchod Lidl, ať to máte vše pěkně při ruce :) ).

Zvonky NUTRIČNÍ PORADNY. Poradnu najdete hned  1. patře, jak vyjdete schody.

Od ulice Kotlářská již nejsou modré zóny, tedy parkovat můžete kde bude místo bez potřeby lístku z automatu. Směr od Kotlářské do města zóny jsou, takže tam hledat prosím automat.

Budeme se na Vás těšit!

*aktuálně bohužel termín otevření bude až vládní nařízení dovolí opět otevřít poradenské služby (nyní je plánováno od 30.4. 2020, ale věřím, že už uvolnění přijde po Velikonocích)

 

Další akce a novinky

Vánoční AKCE – všechny 4 kuchařky v jednom!

26. 11. 2023

Kompletní sada kuchařek pro Vaše zdraví, lehké, fit a vyvážené stravování! Využijte vánoční zvýhodněné ceny za všechny 4 díly a získejte tak přes 250 receptů, které Vám pomohou projíst se ke štíhlosti a neuchylovat se zbytečným neudržitelným extrémům. Součástí balíčku bude i spousta motivačních dárečků.

Celý text

(FIT) Diář na rok 2024 ve velikosti A5 je tady!

20. 11. 2023

Už 4. rokem jsem pro Vás připravila diář na rok 2024, kdy jako minulý rok nechybí sekce FIT DENÍČEK. Objednávat můžete na eshopu nebo přímo v poradně.

Celý text