Nová adresa výživové poradny VIVIENTE v Brně

Od 1.4. 2020* Vás rádi uvítáme na nové adrese výživové poradny VIVIENTE.

Věříme, že se Vám tu bude líbit a budete sem rádi přicházet měnit svůj životní styl, učit se sestavit svůj jídelníček, učit se správně nakupovat a vybírat potraviny, a o všem si s námi povídat a nechat se vést.

Prostory jsou nyní vzdušnější, světlejší a hlavně budete mít k dispozici i čekárnu,  když přijdete dříve nebo když se nějaká konzultace protáhne, abyste se necítili nekomfortně.

Poradnu nyní najdete na ulici Bayerova 23 v Brně-Veveří. (Hned vedle je obchod Lidl, ať to máte vše pěkně při ruce :) ).

Zvonky NUTRIČNÍ PORADNY. Poradnu najdete hned  1. patře, jak vyjdete schody.

Od ulice Kotlářská již nejsou modré zóny, tedy parkovat můžete kde bude místo bez potřeby lístku z automatu. Směr od Kotlářské do města zóny jsou, takže tam hledat prosím automat.

Budeme se na Vás těšit!

*aktuálně bohužel termín otevření bude až vládní nařízení dovolí opět otevřít poradenské služby (nyní je plánováno od 30.4. 2020, ale věřím, že už uvolnění přijde po Velikonocích)

 

Další akce a novinky

Analýza složení těla na InBody 270 na závodech Kolo pro život 2023

27. 4. 2023

Od konce dubna do konce září roku 2023 vrcholí další ročník závodů Kolo pro život na různých místech po ČR. Pokud jste nejen nadšenci jízdy na kole, ale rádi byste se dozvěděli své složení těla, tak Vás rádi ve stanu Zdravotní pojišťovny ministerstva vnitra (211) proměříme na InBody a výsledky Vám nejen vysvětlíme, ale také v případě zájmu poradíme. Stavte se! Začínáme už 29.4. v Berouně.

Celý text

Páteční ONLINE výživové konzultace se Sandrou

6. 1. 2023

Pro všechny, kteří by rádi pomocnou ruku při změně a úpravě svého jídelníčku, ale nejsou z Brna či je náročnější najít prostor pro osobní konzultaci přímo v poradně, se mohou objednat na online výživovou konzultaci. A přímo ze svého domova v předem domluvený čas probrat vše, co Vás zajímá v oblasti stravování a svého jídelníčku.

Celý text

VIVISHOP od 9.6..-16.6. 2023 zavřeno