Nová adresa výživové poradny VIVIENTE v Brně

Od 1.4. 2020* Vás rádi uvítáme na nové adrese výživové poradny VIVIENTE.

Věříme, že se Vám tu bude líbit a budete sem rádi přicházet měnit svůj životní styl, učit se sestavit svůj jídelníček, učit se správně nakupovat a vybírat potraviny, a o všem si s námi povídat a nechat se vést.

Prostory jsou nyní vzdušnější, světlejší a hlavně budete mít k dispozici i čekárnu,  když přijdete dříve nebo když se nějaká konzultace protáhne, abyste se necítili nekomfortně.

Poradnu nyní najdete na ulici Bayerova 23 v Brně-Veveří. (Hned vedle je obchod Lidl, ať to máte vše pěkně při ruce :) ).

Zvonky NUTRIČNÍ PORADNY. Poradnu najdete hned  1. patře, jak vyjdete schody.

Od ulice Kotlářská již nejsou modré zóny, tedy parkovat můžete kde bude místo bez potřeby lístku z automatu. Směr od Kotlářské do města zóny jsou, takže tam hledat prosím automat.

Budeme se na Vás těšit!

*aktuálně bohužel termín otevření bude až vládní nařízení dovolí opět otevřít poradenské služby (nyní je plánováno od 30.4. 2020, ale věřím, že už uvolnění přijde po Velikonocích)

 

Další akce a novinky

Páteční ONLINE výživové konzultace se Sandrou

6. 1. 2023

Pro všechny, kteří by rádi pomocnou ruku při změně a úpravě svého jídelníčku, ale nejsou z Brna či je náročnější najít prostor pro osobní konzultaci přímo v poradně, se mohou objednat na online výživovou konzultaci. A přímo ze svého domova v předem domluvený čas probrat vše, co Vás zajímá v oblasti stravování a svého jídelníčku.

Celý text

Předprodej DIÁŘŮ na rok 2023

12. 11. 2022

I tento rok máme připravené diářky na rok 2023 s inovovanou motivační sekci FIT DENÍČEK. Nebudou chybět ani praktické a motivační sanmolepky a propisky, které budou součástí každé objednávky diáře.

Celý text