Nová adresa výživové poradny VIVIENTE v Brně

Od 1.4. 2020* Vás rádi uvítáme na nové adrese výživové poradny VIVIENTE.

Věříme, že se Vám tu bude líbit a budete sem rádi přicházet měnit svůj životní styl, učit se sestavit svůj jídelníček, učit se správně nakupovat a vybírat potraviny, a o všem si s námi povídat a nechat se vést.

Prostory jsou nyní vzdušnější, světlejší a hlavně budete mít k dispozici i čekárnu,  když přijdete dříve nebo když se nějaká konzultace protáhne, abyste se necítili nekomfortně.

Poradnu nyní najdete na ulici Bayerova 23 v Brně-Veveří. (Hned vedle je obchod Lidl, ať to máte vše pěkně při ruce :) ).

Zvonky NUTRIČNÍ PORADNY. Poradnu najdete hned  1. patře, jak vyjdete schody.

Od ulice Kotlářská již nejsou modré zóny, tedy parkovat můžete kde bude místo bez potřeby lístku z automatu. Směr od Kotlářské do města zóny jsou, takže tam hledat prosím automat.

Budeme se na Vás těšit!

*aktuálně bohužel termín otevření bude až vládní nařízení dovolí opět otevřít poradenské služby (nyní je plánováno od 30.4. 2020, ale věřím, že už uvolnění přijde po Velikonocích)

 

Další akce a novinky

3. díl kuchařky FIT KDYKOLIV A KDEKOLIV – předprodej zahájen

8. 9. 2022

Do oficiálního data vydání kuchařky FIT KDYKOLIV A KDEKOLIV zbývají 3 týdny a předprodej je tady! Využijte KÓD ZDARMA a slevu 20 % přímo od nakladatelství Albatrosmedia. Více info uvnitř.

Celý text

Poprázdninová analýza složení těla – akce na víkend 3. a 4. 9. 2022

1. 9. 2022

3. a 4. 9. využijte měření na InBody zdarma na akcích Zdraví a prevence s 211 ve Žďáře nad Sázavou a celý víkend také v rámci závodů Kolo pro život ve Znojmě! Těšíme se na Vás!

Celý text

Objednat kuchařku