Nezapomeňte, sleva 15 % pro pojištěnce ZPMV na analýzu složení těla na InBody 230

V rámci slev partnerů s ZPMV mají všichni pojištěnci pojišťovny Ministerstva vnitra v poradně VIVIENTE  po předložení kartičky pojištěnce SLEVU 15 % na základní i kompletní analýzu složení těla na přístroji InBody 230 včetně interpretace výsledků.

Více o analýze složení těla na InBody 230 a službách najdete zde: https://www.vyzivovaporadnabrno.cz/sluzby/analyza-slozeni-tela-na-inbody/ .

V případě zájmu o ZÁKLADNÍ analýzu složení těla v délce 60 min je sleva z 500 Kč na 425 Kč.

V případě zájmu o KOMPLETNÍ analýzu složení těla v délce 90 min je sleva z 700 Kč na 595 Kč.

V případě uplatnění slevy nás prosím na konzultaci upozorněte. Abychom Vám slevu odečetli.

Další akce a novinky

Analýza složení těla na InBody 270 na závodech Kolo pro život 2023

27. 4. 2023

Od konce dubna do konce září roku 2023 vrcholí další ročník závodů Kolo pro život na různých místech po ČR. Pokud jste nejen nadšenci jízdy na kole, ale rádi byste se dozvěděli své složení těla, tak Vás rádi ve stanu Zdravotní pojišťovny ministerstva vnitra (211) proměříme na InBody a výsledky Vám nejen vysvětlíme, ale také v případě zájmu poradíme. Stavte se! Začínáme už 29.4. v Berouně.

Celý text

Páteční ONLINE výživové konzultace se Sandrou

6. 1. 2023

Pro všechny, kteří by rádi pomocnou ruku při změně a úpravě svého jídelníčku, ale nejsou z Brna či je náročnější najít prostor pro osobní konzultaci přímo v poradně, se mohou objednat na online výživovou konzultaci. A přímo ze svého domova v předem domluvený čas probrat vše, co Vás zajímá v oblasti stravování a svého jídelníčku.

Celý text