Nezapomeňte, sleva 15 % pro pojištěnce ZPMV na analýzu složení těla na InBody 230

V rámci slev partnerů s ZPMV mají všichni pojištěnci pojišťovny Ministerstva vnitra v poradně VIVIENTE  po předložení kartičky pojištěnce SLEVU 15 % na základní i kompletní analýzu složení těla na přístroji InBody 230 včetně interpretace výsledků.

Více o analýze složení těla na InBody 230 a službách najdete zde: https://www.vyzivovaporadnabrno.cz/sluzby/analyza-slozeni-tela-na-inbody/ .

V případě zájmu o ZÁKLADNÍ analýzu složení těla v délce 60 min je sleva z 500 Kč na 425 Kč.

V případě zájmu o KOMPLETNÍ analýzu složení těla v délce 90 min je sleva z 700 Kč na 595 Kč.

V případě uplatnění slevy nás prosím na konzultaci upozorněte. Abychom Vám slevu odečetli.

Další akce a novinky

2.7. 2022 ZDRAVÍ A PREVENCE s 211 – Jindřichův Hradec

29. 6. 2022

Blíží se 1.akce roadshow zdravotní pojišťovny 211 na náměstích v ČR. Začínáme v Jindřichově Hradci a v rámci preventivní akce Vám zdarma uděláme analýzu složení těla na InBody 270.
Výsledky Vám vytiskneme a rádi se Vás pokusíme nasměrovat správným směrem bez extrémů ve výživě. Zastavte se a věnujte čas sobě 🤩.

Celý text

Zdraví a prevence se zdravotní pojišťovnou 211

14. 6. 2022

I tento rok Vás srdečně zveme na osvětovou roadshow Zdravotní pojišťovny ministerstva vnitra s názvem Zdraví a prevence. Od července po 3 měsíce skoro každý víkend se můžeme vidět na náměstích po ČR a tam Vám zdarma uděláme analýzu složení těla na InBody a k výsledkům si i něco popovídáme. Součástí budou i další preventivní vyšetření, takže neváhejte a určitě se za námi přijďte podívat a zjistit něco o svém těle a zdraví!

Celý text