Páteční ONLINE výživové konzultace se Sandrou

Osobní přístup považuji za velmi důležitý zejména na samotném počátku úpravy jídelníčku a nastavení dalších kroků pro dosažení cílů a následně pro udržení výsledků zejména kvůli zjištění složení těla na přístroji InBody, které se na dálku bohužel zjistit nedá. Analýzou zjistíme % tuku v těle, poměr svalové a tukové tkáně, minimální energetickou potřebu na den a mimo jiné také důležitou hodnotu vnitřního tuku.
Analýza je také důležitá pro sledování vývoje nastavených změn v jídelníčku a pohybové aktivitě. Proto velmi doporučuji analýzu složení těla absolvovat, ať už v poradně Viviente v Brně nebo je možné výsledky získat kdekoliv jinde (často i na preventivních akcích po ČR, kde býváme) a následně před online konzultací je mít připravené (předem poslat na email). Pak se dá již krásně navázat a nastavit mnohem přesněji jídelníček dle Vašich individuálních potřeb. Tedy energetický příjem a zejména množství makroživin k daným cílům. A nebude to jen o obecných doporučeních.
Poté je online konzultace ideální a často zcela dostatečná. A může se hodit všem, pokud:
– nejste z Brna a cestování je časově náročné a komplikované a bránilo by i pravidelným návštěvám.
– Online konzultace může vyřešit situace, kdy není např. hlídání dětí a není prostor se uvolnit či plánování je často nejisté.
– Online konzultace je vhodná pro zdpovězení konkrétních dotazů, kdy není potřeba analýza složení těla.
Pokud brání čas a cestování i kontrolním konzultacím, velmi doporučuji online konzultace pravidelně využívat, jelikož velmi pomáhají pro udržení motivace, získávání další inspirace, zpětné vazby. Procházení záznamu jídelníčku a zodpovězení otázek, které Vás napadají a je třeba ujistit či vysvětltit, aby člověk mohl jít dál.

Avšak i bez analýzy složení těla jsou cesty, jak svůj jídelníček „odlehčit“ a cítit se lépe. Aneb kde je vůle, je i cesta!

A z těchto všech důvodů mimo osobní konzultace v poradně budu s Vámi ráda i u Vás doma a povedu Vás na dálku :).
Termíny online konzultací budou pravidelně v pátek 1x za 14 dní (od 20.1. 2023) v předem domluvený čas.
Stačí napsat email, popsat co Vás zajímá a čemu se budeme věnovat a domluvíme si čas, který Vám bude nejvíce vyhovovat.
Nejčastěji doporučuji 60 minut, kdy cena je 500 Kč.

Konzultace může probíhat přes Google Meet, kdy zašlu na email před domluveným časem odkaz, který stačí otevřít.
Ale dle Vašich preferencí a možností můžeme využít i jinou platformu.

Budu se na Vás těšit!
Sandra

Další akce a novinky

Vánoční AKCE – všechny 4 kuchařky v jednom!

26. 11. 2023

Kompletní sada kuchařek pro Vaše zdraví, lehké, fit a vyvážené stravování! Využijte vánoční zvýhodněné ceny za všechny 4 díly a získejte tak přes 250 receptů, které Vám pomohou projíst se ke štíhlosti a neuchylovat se zbytečným neudržitelným extrémům. Součástí balíčku bude i spousta motivačních dárečků.

Celý text

(FIT) Diář na rok 2024 ve velikosti A5 je tady!

20. 11. 2023

Už 4. rokem jsem pro Vás připravila diář na rok 2024, kdy jako minulý rok nechybí sekce FIT DENÍČEK. Objednávat můžete na eshopu nebo přímo v poradně.

Celý text