PŘEDPRODEJ nového dílu kuchařky VYVÁŽENĚ KDYKOLIV A KDEKOLIV + kód na dopravu zdarma

Za měsíc bude vydána moje další kuchařka VYVÁŽENĚ KDYKOLIV A KDEKOLIV nově i s podnázvem VÁŠ PRŮVODCE VYVÁŽENÝM STRAVOVÁNÍM V PRAXI 🥳.

Tentokrát bude obsahovat totiž mimo rychlé a snadné fit recepty spoustu tipů a infografik, které Vám mohou pomoci s výběrem potravin a kombinací pro snažší orientaci při výběru potravin či při sestavování jídelníčku nejen při hubnutí bez extrémů. Ale také pro udržitelný fit životní styl 😇.

Ale také je plná návodů jak krok za krokem začít se svojí úpravou jídelníčku (života), pokud se rozhodneme začít jinak …lépe a dělat pro sebe to nejlepší ❤️.

A v neposlední řadě v knize najdete i inspirativní vyvážený jídelníček na 14 dní zejména ze všech receptů z kuchařky pro představu a třeba takové vodítko na začátek. Či jen inspiraci.🙌

To vše se vešlo do 224 stran, takže knížka oproti svým 3 předchozím sestřičkám sice trošku ztloustla ☺️, ale to aby Vy jste snadněji a s radostí zdravě hubli 😇.

Moc věřím, že se Vám bude vše líbit, ale hlavně se Vám s timto průvodcem bude dobře pracovat…a dojdete s ním daleko při své cestě za zdravějším spokojenějším já 🙏.

Pro všechny co budou chtít svého průvodce, můžete využít KÓD NA DOPRAVU ZDARMA, který platí nyní celý měsíc pro předprodej v nakladatelství Albatrosmedia.
https://www.albatrosmedia.cz/tituly/88496195/vyvazene-kdykoliv-a-kdekoliv/
Kód: BALANCED

Samozřejmě pokud bude někdo chtít kuchařku i s věnováním a podpisem (a nutričně vyvážený rým 🤭) tak ráda zašlu 🫶.
Stačí napsat email na sandra@viviente.cz. Či pak objednávat zde přes stránky ESHOP.

A diářek na rok 2024 taky bude 😇😎.

Další akce a novinky

Vánoční AKCE – všechny 4 kuchařky v jednom!

26. 11. 2023

Kompletní sada kuchařek pro Vaše zdraví, lehké, fit a vyvážené stravování! Využijte vánoční zvýhodněné ceny za všechny 4 díly a získejte tak přes 250 receptů, které Vám pomohou projíst se ke štíhlosti a neuchylovat se zbytečným neudržitelným extrémům. Součástí balíčku bude i spousta motivačních dárečků.

Celý text

(FIT) Diář na rok 2024 ve velikosti A5 je tady!

20. 11. 2023

Už 4. rokem jsem pro Vás připravila diář na rok 2024, kdy jako minulý rok nechybí sekce FIT DENÍČEK. Objednávat můžete na eshopu nebo přímo v poradně.

Celý text