Předvánoční soutěže o kuchařky ZDRAVĚ, LEHCE a FIT KDYKOLIV A KDEKOLIV na Instagramu

Díky nakladatelství Albatros media mám možnost stát se Ježíškem a od listopadu 2022 každý týden až do Vánoc můžete vyhrát 1 ze tří dílů kuchařek věnující se zdravým, odlehčeným a fit receptům určených všem, co chtějí nejen zhubnout, ale i pochopit jak si sestavit vyvážený jídelníček a bez extrémů. Pro všechny, kterým chybí už inspirace co jíst a nebo co nakoupit.
Čeká na Vás celkem 7 balíčků, tedy může být 7 výherců.
Proto sledujte profil @Sannnulka na Instagramu a vyhrejte dáreček ať už pro sebe nebo své blízké, kterým chete věnovat cestu ke zdravějšímu životnímu stylu.

Další akce a novinky

Páteční ONLINE výživové konzultace se Sandrou

6. 1. 2023

Pro všechny, kteří by rádi pomocnou ruku při změně a úpravě svého jídelníčku, ale nejsou z Brna či je náročnější najít prostor pro osobní konzultaci přímo v poradně, se mohou objednat na online výživovou konzultaci. A přímo ze svého domova v předem domluvený čas probrat vše, co Vás zajímá v oblasti stravování a svého jídelníčku.

Celý text

Předprodej DIÁŘŮ na rok 2023

12. 11. 2022

I tento rok máme připravené diářky na rok 2023 s inovovanou motivační sekci FIT DENÍČEK. Nebudou chybět ani praktické a motivační sanmolepky a propisky, které budou součástí každé objednávky diáře.

Celý text