Předvánoční soutěže o kuchařky ZDRAVĚ, LEHCE a FIT KDYKOLIV A KDEKOLIV na Instagramu

Díky nakladatelství Albatros media mám možnost stát se Ježíškem a od listopadu 2022 každý týden až do Vánoc můžete vyhrát 1 ze tří dílů kuchařek věnující se zdravým, odlehčeným a fit receptům určených všem, co chtějí nejen zhubnout, ale i pochopit jak si sestavit vyvážený jídelníček a bez extrémů. Pro všechny, kterým chybí už inspirace co jíst a nebo co nakoupit.
Čeká na Vás celkem 7 balíčků, tedy může být 7 výherců.
Proto sledujte profil @Sannnulka na Instagramu a vyhrejte dáreček ať už pro sebe nebo své blízké, kterým chete věnovat cestu ke zdravějšímu životnímu stylu.

Další akce a novinky

Roadshow Zdraví a prevence Zdravotní pojišťovny 211 je i v roce 2023 tady!

29. 6. 2023

Už třetím rokem na preventivní akci ZDRAVÍ A PREVENCE Zdravotní pojišťovny Minsterstva vnitra ČR nebudeme chybět s InBody a analýzou složení těla!
Tentokrát budeme ve městech, kde akce ještě nebyla. A akce je pro všechny a zdarma vždy od 10-17h. Budeme se těšit!

Celý text

Analýza složení těla na InBody 270 na závodech Kolo pro život 2023

27. 4. 2023

Od konce dubna do konce září roku 2023 vrcholí další ročník závodů Kolo pro život na různých místech po ČR. Pokud jste nejen nadšenci jízdy na kole, ale rádi byste se dozvěděli své složení těla, tak Vás rádi ve stanu Zdravotní pojišťovny ministerstva vnitra (211) proměříme na InBody a výsledky Vám nejen vysvětlíme, ale také v případě zájmu poradíme. Stavte se! Začínáme už 29.4. v Berouně.

Celý text