Předvánoční soutěže o kuchařky ZDRAVĚ, LEHCE a FIT KDYKOLIV A KDEKOLIV na Instagramu

Díky nakladatelství Albatros media mám možnost stát se Ježíškem a od listopadu 2022 každý týden až do Vánoc můžete vyhrát 1 ze tří dílů kuchařek věnující se zdravým, odlehčeným a fit receptům určených všem, co chtějí nejen zhubnout, ale i pochopit jak si sestavit vyvážený jídelníček a bez extrémů. Pro všechny, kterým chybí už inspirace co jíst a nebo co nakoupit.
Čeká na Vás celkem 7 balíčků, tedy může být 7 výherců.
Proto sledujte profil @Sannnulka na Instagramu a vyhrejte dáreček ať už pro sebe nebo své blízké, kterým chete věnovat cestu ke zdravějšímu životnímu stylu.

Další akce a novinky

Předprodej DIÁŘŮ na rok 2023

12. 11. 2022

I tento rok máme připravené diářky na rok 2023 s inovovanou motivační sekci FIT DENÍČEK. Nebudou chybět ani praktické a motivační sanmolepky a propisky, které budou součástí každé objednávky diáře.

Celý text

Předvánoční soutěže o kuchařky ZDRAVĚ, LEHCE a FIT KDYKOLIV A KDEKOLIV na Instagramu

4. 11. 2022

Sledujte kanál @Sannnulka na Instagramu a vyhrejte dáreček ať už pro sebe nebo pro své blízké. Do Vánoc na Vás čeká 7 balíčků, takže zkuste své štěstí! A i když nevyhrajete, určitě i tipy, inspirace, recepty, které na kanále najdete se Vám budou do Vašeho jídelníčku a životního stylu hodit!

Celý text

17.11. - 4.12. 2022 e-shop dovolená