Velká letní REDUKČNÍ soutěž o ceny

VIVIENTE VYHLAŠUJE LETNÍ SOUTĚŽ

VÝŽIVOVÁ PORADNA VIVIENTE VYHLAŠUJE LETNÍ SOUTĚŽ

 „Nečekejte a změňte svůj jídelníček již teď a nadělte si pod stromeček krásnější postavu a iPod.“

Poradna Viviente pořádá toto léto první ročník velké redukční soutěže o ceny pro všechny účastníky kompletního kurzu Viviente. Pojďte s námi zkusit během tří měsíců snížit co nejvyšší procento tuku ve Vašem těle. Kromě zdravějších stravovacích návyků a krásnější postavy dostanou tři nejúspěšnější z Vás od Viviente i hodnotnou odměnu. Navíc díky soutěži budete mít vyšší motivaci vytrvat.

     Co můžete vyhrát?

1. cena: iPod nano 6th             2. cena: zdravý košík              3. cena: zdravý balíček 

Všichni: redukce tuku a nové návyky vedoucí ke zdravějšímu životnímu stylu, zdraví, spokojenost a lepší pocit sami ze sebe. 

Co se hodnotí:

Rozdíl procentního podílu tuku v těle.

(Ne tedy celková hmotnost, kdy se může snížit i množství svalové tkáně. V naší poradně klienty zásadně vedeme ke zdravému způsobu hubnutí, při kterém nedochází ke ztrátám svalové hmoty.)

Jak se zapojit:

Účastníkem soutěže se stáváte automaticky, pokud si do 31. srpna 2013 zakoupíte kompletní redukční kurz v hodnotě 4 500 Kč.

 Co je v ceně kurzu:

  • vstupní analýza složení těla na přístroji InBody 230 s podrobnou interpretací výsledků v délce 75 minut
  • výživový plán s individuálním rámcovým jídelníčkem na 14 dní včetně konzultace v délce 2 hodin (jídelníčky se budou předávat v období 1.7.2013 – 20.9.2013)
  • 3 kontroly (1x za 4 týdny) v soutěžním období v délce jedné hodiny.

Závěrečná 3. kontrola proběhne před Vánocemi. 

A jelikož všichni víme, že po Vánocích je někdy těžké znovu nastartovat, je součástí kurzu také

 tzv. 4. UDRŽOVACÍ kontrola v novém roce.

Vyhlášení výsledků a předání výher:

Poslední týden před Vánoci.

 

V případě zájmu stačí napsat email na info@viviente.cz a do předmětu napsat: SOUTĚŽ, popř. zavolat na telefony uvedené níže a domluvit si přímo vstupní konzultaci.

736 747 353725 390 242

 

Další akce a novinky

Páteční ONLINE výživové konzultace se Sandrou

6. 1. 2023

Pro všechny, kteří by rádi pomocnou ruku při změně a úpravě svého jídelníčku, ale nejsou z Brna či je náročnější najít prostor pro osobní konzultaci přímo v poradně, se mohou objednat na online výživovou konzultaci. A přímo ze svého domova v předem domluvený čas probrat vše, co Vás zajímá v oblasti stravování a svého jídelníčku.

Celý text

Předprodej DIÁŘŮ na rok 2023

12. 11. 2022

I tento rok máme připravené diářky na rok 2023 s inovovanou motivační sekci FIT DENÍČEK. Nebudou chybět ani praktické a motivační sanmolepky a propisky, které budou součástí každé objednávky diáře.

Celý text