Velká letní REDUKČNÍ soutěž o ceny

VIVIENTE VYHLAŠUJE LETNÍ SOUTĚŽ

VÝŽIVOVÁ PORADNA VIVIENTE VYHLAŠUJE LETNÍ SOUTĚŽ

 „Nečekejte a změňte svůj jídelníček již teď a nadělte si pod stromeček krásnější postavu a iPod.“

Poradna Viviente pořádá toto léto první ročník velké redukční soutěže o ceny pro všechny účastníky kompletního kurzu Viviente. Pojďte s námi zkusit během tří měsíců snížit co nejvyšší procento tuku ve Vašem těle. Kromě zdravějších stravovacích návyků a krásnější postavy dostanou tři nejúspěšnější z Vás od Viviente i hodnotnou odměnu. Navíc díky soutěži budete mít vyšší motivaci vytrvat.

     Co můžete vyhrát?

1. cena: iPod nano 6th             2. cena: zdravý košík              3. cena: zdravý balíček 

Všichni: redukce tuku a nové návyky vedoucí ke zdravějšímu životnímu stylu, zdraví, spokojenost a lepší pocit sami ze sebe. 

Co se hodnotí:

Rozdíl procentního podílu tuku v těle.

(Ne tedy celková hmotnost, kdy se může snížit i množství svalové tkáně. V naší poradně klienty zásadně vedeme ke zdravému způsobu hubnutí, při kterém nedochází ke ztrátám svalové hmoty.)

Jak se zapojit:

Účastníkem soutěže se stáváte automaticky, pokud si do 31. srpna 2013 zakoupíte kompletní redukční kurz v hodnotě 4 500 Kč.

 Co je v ceně kurzu:

  • vstupní analýza složení těla na přístroji InBody 230 s podrobnou interpretací výsledků v délce 75 minut
  • výživový plán s individuálním rámcovým jídelníčkem na 14 dní včetně konzultace v délce 2 hodin (jídelníčky se budou předávat v období 1.7.2013 – 20.9.2013)
  • 3 kontroly (1x za 4 týdny) v soutěžním období v délce jedné hodiny.

Závěrečná 3. kontrola proběhne před Vánocemi. 

A jelikož všichni víme, že po Vánocích je někdy těžké znovu nastartovat, je součástí kurzu také

 tzv. 4. UDRŽOVACÍ kontrola v novém roce.

Vyhlášení výsledků a předání výher:

Poslední týden před Vánoci.

 

V případě zájmu stačí napsat email na info@viviente.cz a do předmětu napsat: SOUTĚŽ, popř. zavolat na telefony uvedené níže a domluvit si přímo vstupní konzultaci.

736 747 353725 390 242

 

Další akce a novinky

ONLINE webinář 5.12. 2021 Jak si sestavit vyvážený jídelníček

25. 11. 2021

Po více než půl roku se můžete přihlásit na 4 hodinový webinář, kde se můžete naučit sestavit si sami vyvážený jídelníček nejen se zaměřením na redukci tuku bez extrémů. Aneb naučte se projíst do štíhlosti.

Celý text

Diáře Lehce kdykoliv a kdekoliv 2022 v prodeji!

28. 10. 2021

Tento rok jsme si pro Vás připravili novinku! Plánování a připravenost jsou při úpravě životního stylu velmi důležité, proto Vám nemůže chybět náš veselý barevný diář na rok 2022. Součásti jsou praktické a motivační (a vtipné) samolepky! A v diářku najdete i sekci fit deníček s challenge pro Váš správný jídelníček bez extrémů.

Celý text