Výživový plán 2020

Výživový plán s individuálním jídelníčkem pro rok 2020 hotov .
115 stran nabušených výživou, variantami na jednotlivé chody, přesné tipy a alternativy co nakupovat, kde co koupit, přesné gramáže. Kompletní makro koučing (= propočet živin a energie). Dále plný edukace pro pochopení, návody, inspirací, obrázky, recepty, motivací, návody na změnu myšlení vedoucí nejen k redukci tuku, ale hlavně získání vnitřního klidu, jistoty, spokojenosti.
Bez extrémů, bez zákazů, a tím pádem k udržitelnému dlouhodobému způsobu stravování.

Výživový plán si lze objednat i bez individuálního jídelníčku sestaveného na základě analýzy složení těla. Tedy bez přesných variant co jíst s gramážemi. Samotný manuál Vás povede k pochopení a sestavení si vyváženého jídelníčku. Naučí Vás správně se zorientovat při nákupu potravin, dá Vám inspirace co a proč nakupovat. Jde o vodítko k Vašemu zdravějšímu životnímu stylu a vysvětlení proč zkratky dlouhodobě nemohou fungovat. Ale musí přijít změna myšlení. A pak už stačí ty správné informace a chtít něco změnit 🙌.

Snad se Vám bude líbit 🍇🍉🍊🍎 a bude na Vás přenášet dobrou a pozitivní náladu jako bych byla s Vámi 😇😁.

Máte zájem o svůj výživový plán s individuálním jídelníčkem na míru, objednat se můžete do poradny na vstupní analýzu složení těla na info@viviente.cz . Ten pak stojí 4000 – 5000 Kč.

Chcete si trošku sjednotit informace o výživě,  „ozdravit“ svůj jídelníček, vědět, jak si sestavit jídelníček a jak správně vybírat potraviny, ale nechcete mít zcela detailní vodítko, pak Vám bude stačit edukační knížečka Výživový plán. A objednat si ji můžete na emailu: info@viviente.cz . S jménem a adresou, kam jej poslat. Cena je 999 Kč.

+ jako bonus odolný plakátek Celoživotní challenge zdravého životního stylu, který můžete mít stále na očích a zásady uplatňovat.

Další akce a novinky

Vánoční AKCE – všechny 4 kuchařky v jednom!

26. 11. 2023

Kompletní sada kuchařek pro Vaše zdraví, lehké, fit a vyvážené stravování! Využijte vánoční zvýhodněné ceny za všechny 4 díly a získejte tak přes 250 receptů, které Vám pomohou projíst se ke štíhlosti a neuchylovat se zbytečným neudržitelným extrémům. Součástí balíčku bude i spousta motivačních dárečků.

Celý text

(FIT) Diář na rok 2024 ve velikosti A5 je tady!

20. 11. 2023

Už 4. rokem jsem pro Vás připravila diář na rok 2024, kdy jako minulý rok nechybí sekce FIT DENÍČEK. Objednávat můžete na eshopu nebo přímo v poradně.

Celý text