Výživový plán 2020

Výživový plán s individuálním jídelníčkem pro rok 2020 hotov .
115 stran nabušených výživou, variantami na jednotlivé chody, přesné tipy a alternativy co nakupovat, kde co koupit, přesné gramáže. Kompletní makro koučing (= propočet živin a energie). Dále plný edukace pro pochopení, návody, inspirací, obrázky, recepty, motivací, návody na změnu myšlení vedoucí nejen k redukci tuku, ale hlavně získání vnitřního klidu, jistoty, spokojenosti.
Bez extrémů, bez zákazů, a tím pádem k udržitelnému dlouhodobému způsobu stravování.

Výživový plán si lze objednat i bez individuálního jídelníčku sestaveného na základě analýzy složení těla. Tedy bez přesných variant co jíst s gramážemi. Samotný manuál Vás povede k pochopení a sestavení si vyváženého jídelníčku. Naučí Vás správně se zorientovat při nákupu potravin, dá Vám inspirace co a proč nakupovat. Jde o vodítko k Vašemu zdravějšímu životnímu stylu a vysvětlení proč zkratky dlouhodobě nemohou fungovat. Ale musí přijít změna myšlení. A pak už stačí ty správné informace a chtít něco změnit 🙌.

Snad se Vám bude líbit 🍇🍉🍊🍎 a bude na Vás přenášet dobrou a pozitivní náladu jako bych byla s Vámi 😇😁.

Máte zájem o svůj výživový plán s individuálním jídelníčkem na míru, objednat se můžete do poradny na vstupní analýzu složení těla na info@viviente.cz . Ten pak stojí 4000 – 5000 Kč.

Chcete si trošku sjednotit informace o výživě,  „ozdravit“ svůj jídelníček, vědět, jak si sestavit jídelníček a jak správně vybírat potraviny, ale nechcete mít zcela detailní vodítko, pak Vám bude stačit edukační knížečka Výživový plán. A objednat si ji můžete na emailu: info@viviente.cz . S jménem a adresou, kam jej poslat. Cena je 999 Kč.

+ jako bonus odolný plakátek Celoživotní challenge zdravého životního stylu, který můžete mít stále na očích a zásady uplatňovat.

Další akce a novinky

Páteční ONLINE výživové konzultace se Sandrou

6. 1. 2023

Pro všechny, kteří by rádi pomocnou ruku při změně a úpravě svého jídelníčku, ale nejsou z Brna či je náročnější najít prostor pro osobní konzultaci přímo v poradně, se mohou objednat na online výživovou konzultaci. A přímo ze svého domova v předem domluvený čas probrat vše, co Vás zajímá v oblasti stravování a svého jídelníčku.

Celý text

Předprodej DIÁŘŮ na rok 2023

12. 11. 2022

I tento rok máme připravené diářky na rok 2023 s inovovanou motivační sekci FIT DENÍČEK. Nebudou chybět ani praktické a motivační sanmolepky a propisky, které budou součástí každé objednávky diáře.

Celý text