Výživový plán 2020

Výživový plán s individuálním jídelníčkem pro rok 2020 hotov .
115 stran nabušených výživou, variantami na jednotlivé chody, přesné tipy a alternativy co nakupovat, kde co koupit, přesné gramáže. Kompletní makro koučing (= propočet živin a energie). Dále plný edukace pro pochopení, návody, inspirací, obrázky, recepty, motivací, návody na změnu myšlení vedoucí nejen k redukci tuku, ale hlavně získání vnitřního klidu, jistoty, spokojenosti.
Bez extrémů, bez zákazů, a tím pádem k udržitelnému dlouhodobému způsobu stravování.

Výživový plán si lze objednat i bez individuálního jídelníčku sestaveného na základě analýzy složení těla. Tedy bez přesných variant co jíst s gramážemi. Samotný manuál Vás povede k pochopení a sestavení si vyváženého jídelníčku. Naučí Vás správně se zorientovat při nákupu potravin, dá Vám inspirace co a proč nakupovat. Jde o vodítko k Vašemu zdravějšímu životnímu stylu a vysvětlení proč zkratky dlouhodobě nemohou fungovat. Ale musí přijít změna myšlení. A pak už stačí ty správné informace a chtít něco změnit 🙌.

Snad se Vám bude líbit 🍇🍉🍊🍎 a bude na Vás přenášet dobrou a pozitivní náladu jako bych byla s Vámi 😇😁.

Máte zájem o svůj výživový plán s individuálním jídelníčkem na míru, objednat se můžete do poradny na vstupní analýzu složení těla na info@viviente.cz . Ten pak stojí 4000 – 5000 Kč.

Chcete si trošku sjednotit informace o výživě,  „ozdravit“ svůj jídelníček, vědět, jak si sestavit jídelníček a jak správně vybírat potraviny, ale nechcete mít zcela detailní vodítko, pak Vám bude stačit edukační knížečka Výživový plán. A objednat si ji můžete na emailu: info@viviente.cz . S jménem a adresou, kam jej poslat. Cena je 999 Kč.

+ jako bonus odolný plakátek Celoživotní challenge zdravého životního stylu, který můžete mít stále na očích a zásady uplatňovat.

Další akce a novinky

15.5. 2022 ON-LINE SEMINÁŘ Jak si sestavit vyvážený jídelníček bez extrémů

3. 5. 2022

Pěkně před létem jsem si pro Vás připravila další online seminář Jak si sestavit vyvážený jídelníček bez extrémů, který je zaměřen v první řadě na to, jak zhubnout a nastavit si svůj energetický příjem a množství živin. Ale dozvíte se také spoustu tipů a rad, proč se vyplatí využívat kalorické tabulky a počítání energie, ale také jak hubnut bez nich. Součástí jsou i praktické ukázky jídelníčků. Zaměřeno na jednoduchost, efektivnost, udržitelnost a hlavně následnou spokojenost! :)

Celý text

Analýza složení těla zdarma na závodech KOLO PRO ŽIVOT ve stanu zdravotní pojišťovny 211

22. 4. 2022

Závody Kolo pro život opět v roce 2022 vrcholí! Kdy ve stanu Zdravotní pojišťovny ministerstva vnitra 211 (modro-bílý stan) nás můžete najít a nechat si ZDARMA změřit své složení těla na InBody 270. Výsledky Vám vytiskneme a rádi vysvětlíme a v případě zájmu i dáme doporučení, jak své stravování upravit pro dosažení zdravých hodnot, ale také pro dobrý a spokojený pocit! Akce jsou po celé ČR, tak si udělejte výlet a spojte příjemné s užitečným! :)

Celý text