Výživový plán 2020

Výživový plán s individuálním jídelníčkem pro rok 2020 hotov .
115 stran nabušených výživou, variantami na jednotlivé chody, přesné tipy a alternativy co nakupovat, kde co koupit, přesné gramáže. Kompletní makro koučing (= propočet živin a energie). Dále plný edukace pro pochopení, návody, inspirací, obrázky, recepty, motivací, návody na změnu myšlení vedoucí nejen k redukci tuku, ale hlavně získání vnitřního klidu, jistoty, spokojenosti.
Bez extrémů, bez zákazů, a tím pádem k udržitelnému dlouhodobému způsobu stravování.

Výživový plán si lze objednat i bez individuálního jídelníčku sestaveného na základě analýzy složení těla. Tedy bez přesných variant co jíst s gramážemi. Samotný manuál Vás povede k pochopení a sestavení si vyváženého jídelníčku. Naučí Vás správně se zorientovat při nákupu potravin, dá Vám inspirace co a proč nakupovat. Jde o vodítko k Vašemu zdravějšímu životnímu stylu a vysvětlení proč zkratky dlouhodobě nemohou fungovat. Ale musí přijít změna myšlení. A pak už stačí ty správné informace a chtít něco změnit 🙌.

Snad se Vám bude líbit 🍇🍉🍊🍎 a bude na Vás přenášet dobrou a pozitivní náladu jako bych byla s Vámi 😇😁.

Máte zájem o svůj výživový plán s individuálním jídelníčkem na míru, objednat se můžete do poradny na vstupní analýzu složení těla na info@viviente.cz . Ten pak stojí 4000 – 5000 Kč.

Chcete si trošku sjednotit informace o výživě,  „ozdravit“ svůj jídelníček, vědět, jak si sestavit jídelníček a jak správně vybírat potraviny, ale nechcete mít zcela detailní vodítko, pak Vám bude stačit edukační knížečka Výživový plán. A objednat si ji můžete na emailu: info@viviente.cz . S jménem a adresou, kam jej poslat. Cena je 999 Kč.

+ jako bonus odolný plakátek Celoživotní challenge zdravého životního stylu, který můžete mít stále na očích a zásady uplatňovat.

Další akce a novinky

3. díl kuchařky FIT KDYKOLIV A KDEKOLIV – předprodej zahájen

8. 9. 2022

Do oficiálního data vydání kuchařky FIT KDYKOLIV A KDEKOLIV zbývají 3 týdny a předprodej je tady! Využijte KÓD ZDARMA a slevu 20 % přímo od nakladatelství Albatrosmedia. Více info uvnitř.

Celý text

Poprázdninová analýza složení těla – akce na víkend 3. a 4. 9. 2022

1. 9. 2022

3. a 4. 9. využijte měření na InBody zdarma na akcích Zdraví a prevence s 211 ve Žďáře nad Sázavou a celý víkend také v rámci závodů Kolo pro život ve Znojmě! Těšíme se na Vás!

Celý text

Objednat kuchařku