Výživový plán 2020

Výživový plán s individuálním jídelníčkem pro rok 2020 hotov .
115 stran nabušených výživou, variantami na jednotlivé chody, přesné tipy a alternativy co nakupovat, kde co koupit, přesné gramáže. Kompletní makro koučing (= propočet živin a energie). Dále plný edukace pro pochopení, návody, inspirací, obrázky, recepty, motivací, návody na změnu myšlení vedoucí nejen k redukci tuku, ale hlavně získání vnitřního klidu, jistoty, spokojenosti.
Bez extrémů, bez zákazů, a tím pádem k udržitelnému dlouhodobému způsobu stravování.

Výživový plán si lze objednat i bez individuálního jídelníčku sestaveného na základě analýzy složení těla. Tedy bez přesných variant co jíst s gramážemi. Samotný manuál Vás povede k pochopení a sestavení si vyváženého jídelníčku. Naučí Vás správně se zorientovat při nákupu potravin, dá Vám inspirace co a proč nakupovat. Jde o vodítko k Vašemu zdravějšímu životnímu stylu a vysvětlení proč zkratky dlouhodobě nemohou fungovat. Ale musí přijít změna myšlení. A pak už stačí ty správné informace a chtít něco změnit 🙌.

Snad se Vám bude líbit 🍇🍉🍊🍎 a bude na Vás přenášet dobrou a pozitivní náladu jako bych byla s Vámi 😇😁.

Máte zájem o svůj výživový plán s individuálním jídelníčkem na míru, objednat se můžete do poradny na vstupní analýzu složení těla na info@viviente.cz . Ten pak stojí 4000 – 5000 Kč.

Chcete si trošku sjednotit informace o výživě,  „ozdravit“ svůj jídelníček, vědět, jak si sestavit jídelníček a jak správně vybírat potraviny, ale nechcete mít zcela detailní vodítko, pak Vám bude stačit edukační knížečka Výživový plán. A objednat si ji můžete na emailu: info@viviente.cz . S jménem a adresou, kam jej poslat. Cena je 999 Kč.

+ jako bonus odolný plakátek Celoživotní challenge zdravého životního stylu, který můžete mít stále na očích a zásady uplatňovat.

Další akce a novinky

Analýza složení těla na InBody 270 na závodech Kolo pro život 2023

27. 4. 2023

Od konce dubna do konce září roku 2023 vrcholí další ročník závodů Kolo pro život na různých místech po ČR. Pokud jste nejen nadšenci jízdy na kole, ale rádi byste se dozvěděli své složení těla, tak Vás rádi ve stanu Zdravotní pojišťovny ministerstva vnitra (211) proměříme na InBody a výsledky Vám nejen vysvětlíme, ale také v případě zájmu poradíme. Stavte se! Začínáme už 29.4. v Berouně.

Celý text

Páteční ONLINE výživové konzultace se Sandrou

6. 1. 2023

Pro všechny, kteří by rádi pomocnou ruku při změně a úpravě svého jídelníčku, ale nejsou z Brna či je náročnější najít prostor pro osobní konzultaci přímo v poradně, se mohou objednat na online výživovou konzultaci. A přímo ze svého domova v předem domluvený čas probrat vše, co Vás zajímá v oblasti stravování a svého jídelníčku.

Celý text