WORKSHOP – Jak správně jíst a cvičit bez extrémů 11.5.2019

Došli jste do fáze, kdy už jste si řekli „já nechci jen hubnout, ale chci jíst hlavně zdravěji“? Když už nechcete rychlé výsledky, protože víte co se po tom stane? Chcete se hlavně lépe cítit? Ale jak? Nevíte kde začít, když je těch informací všude tolik? Jaké cvičení zvolit a proč? Jak tedy jíst? Rádi Vám ukážeme cestu – BEZ EXTRÉMŮ. Normální, rozumnou, žádné senzace. Za to rady, které můžete aplikovat do svého života dlouhodobě a získat tak udržitelné výsledky.

Co Vás konkrétně čeká:
Změříme Vám složení těla na InBody 270, budete si moci zacvičit 2 druhy cvičení (lekci kardio a body&mind) s Verčou, která Vám ke cvičení i popovídá a napoví, co je pro Vás to pravé. A v mezičase přijde na řadu i výživa a povídání se Sandrou. Řekneme jak si sestavit jídelníček v praxi a jak nakupovat, aniž bychom v obchodě trávili věčnost. To vše v jeden den. Pojďte se nabušit! 🧠 + 💪

A abychom nezapomněli, hlady Vás rozhodně nenecháme. Svačinky nejen před sportem budou k dispozici.🥪 🥧 🍰

Datum: 11.5. 2019 od 10,00-16,30h

Místo konání: Ladie´s GYM, Palackého tř. 19, Brno-Královo Pole

Cena: 800 Kč

K dispozici je 12 míst. (Aktualizace: 2 volná místa.)

 

V případě zájmu o rezervaci místa prosíme o email na sandra@viviente.cz . Následně obdržíte další info a instrukce k platbě.

Děkujeme a budeme se těšit!

Další akce a novinky

3. díl kuchařky FIT KDYKOLIV A KDEKOLIV – předprodej zahájen

8. 9. 2022

Do oficiálního data vydání kuchařky FIT KDYKOLIV A KDEKOLIV zbývají 3 týdny a předprodej je tady! Využijte KÓD ZDARMA a slevu 20 % přímo od nakladatelství Albatrosmedia. Více info uvnitř.

Celý text

Poprázdninová analýza složení těla – akce na víkend 3. a 4. 9. 2022

1. 9. 2022

3. a 4. 9. využijte měření na InBody zdarma na akcích Zdraví a prevence s 211 ve Žďáře nad Sázavou a celý víkend také v rámci závodů Kolo pro život ve Znojmě! Těšíme se na Vás!

Celý text

Objednat kuchařku