WORKSHOP – Jak správně jíst a cvičit bez extrémů 11.5.2019

Došli jste do fáze, kdy už jste si řekli „já nechci jen hubnout, ale chci jíst hlavně zdravěji“? Když už nechcete rychlé výsledky, protože víte co se po tom stane? Chcete se hlavně lépe cítit? Ale jak? Nevíte kde začít, když je těch informací všude tolik? Jaké cvičení zvolit a proč? Jak tedy jíst? Rádi Vám ukážeme cestu – BEZ EXTRÉMŮ. Normální, rozumnou, žádné senzace. Za to rady, které můžete aplikovat do svého života dlouhodobě a získat tak udržitelné výsledky.

Co Vás konkrétně čeká:
Změříme Vám složení těla na InBody 270, budete si moci zacvičit 2 druhy cvičení (lekci kardio a body&mind) s Verčou, která Vám ke cvičení i popovídá a napoví, co je pro Vás to pravé. A v mezičase přijde na řadu i výživa a povídání se Sandrou. Řekneme jak si sestavit jídelníček v praxi a jak nakupovat, aniž bychom v obchodě trávili věčnost. To vše v jeden den. Pojďte se nabušit! 🧠 + 💪

A abychom nezapomněli, hlady Vás rozhodně nenecháme. Svačinky nejen před sportem budou k dispozici.🥪 🥧 🍰

Datum: 11.5. 2019 od 10,00-16,30h

Místo konání: Ladie´s GYM, Palackého tř. 19, Brno-Královo Pole

Cena: 800 Kč

K dispozici je 12 míst. (Aktualizace: 2 volná místa.)

 

V případě zájmu o rezervaci místa prosíme o email na sandra@viviente.cz . Následně obdržíte další info a instrukce k platbě.

Děkujeme a budeme se těšit!

Další akce a novinky

15.5. 2022 ON-LINE SEMINÁŘ Jak si sestavit vyvážený jídelníček bez extrémů

3. 5. 2022

Pěkně před létem jsem si pro Vás připravila další online seminář Jak si sestavit vyvážený jídelníček bez extrémů, který je zaměřen v první řadě na to, jak zhubnout a nastavit si svůj energetický příjem a množství živin. Ale dozvíte se také spoustu tipů a rad, proč se vyplatí využívat kalorické tabulky a počítání energie, ale také jak hubnut bez nich. Součástí jsou i praktické ukázky jídelníčků. Zaměřeno na jednoduchost, efektivnost, udržitelnost a hlavně následnou spokojenost! :)

Celý text

Analýza složení těla zdarma na závodech KOLO PRO ŽIVOT ve stanu zdravotní pojišťovny 211

22. 4. 2022

Závody Kolo pro život opět v roce 2022 vrcholí! Kdy ve stanu Zdravotní pojišťovny ministerstva vnitra 211 (modro-bílý stan) nás můžete najít a nechat si ZDARMA změřit své složení těla na InBody 270. Výsledky Vám vytiskneme a rádi vysvětlíme a v případě zájmu i dáme doporučení, jak své stravování upravit pro dosažení zdravých hodnot, ale také pro dobrý a spokojený pocit! Akce jsou po celé ČR, tak si udělejte výlet a spojte příjemné s užitečným! :)

Celý text