WORKSHOP – Jak správně jíst a cvičit bez extrémů 11.5.2019

Došli jste do fáze, kdy už jste si řekli „já nechci jen hubnout, ale chci jíst hlavně zdravěji“? Když už nechcete rychlé výsledky, protože víte co se po tom stane? Chcete se hlavně lépe cítit? Ale jak? Nevíte kde začít, když je těch informací všude tolik? Jaké cvičení zvolit a proč? Jak tedy jíst? Rádi Vám ukážeme cestu – BEZ EXTRÉMŮ. Normální, rozumnou, žádné senzace. Za to rady, které můžete aplikovat do svého života dlouhodobě a získat tak udržitelné výsledky.

Co Vás konkrétně čeká:
Změříme Vám složení těla na InBody 270, budete si moci zacvičit 2 druhy cvičení (lekci kardio a body&mind) s Verčou, která Vám ke cvičení i popovídá a napoví, co je pro Vás to pravé. A v mezičase přijde na řadu i výživa a povídání se Sandrou. Řekneme jak si sestavit jídelníček v praxi a jak nakupovat, aniž bychom v obchodě trávili věčnost. To vše v jeden den. Pojďte se nabušit! 🧠 + 💪

A abychom nezapomněli, hlady Vás rozhodně nenecháme. Svačinky nejen před sportem budou k dispozici.🥪 🥧 🍰

Datum: 11.5. 2019 od 10,00-16,30h

Místo konání: Ladie´s GYM, Palackého tř. 19, Brno-Královo Pole

Cena: 800 Kč

K dispozici je 12 míst. (Aktualizace: 2 volná místa.)

 

V případě zájmu o rezervaci místa prosíme o email na sandra@viviente.cz . Následně obdržíte další info a instrukce k platbě.

Děkujeme a budeme se těšit!

Další akce a novinky

Analýza složení těla na InBody 270 na závodech Kolo pro život 2023

27. 4. 2023

Od konce dubna do konce září roku 2023 vrcholí další ročník závodů Kolo pro život na různých místech po ČR. Pokud jste nejen nadšenci jízdy na kole, ale rádi byste se dozvěděli své složení těla, tak Vás rádi ve stanu Zdravotní pojišťovny ministerstva vnitra (211) proměříme na InBody a výsledky Vám nejen vysvětlíme, ale také v případě zájmu poradíme. Stavte se! Začínáme už 29.4. v Berouně.

Celý text

Páteční ONLINE výživové konzultace se Sandrou

6. 1. 2023

Pro všechny, kteří by rádi pomocnou ruku při změně a úpravě svého jídelníčku, ale nejsou z Brna či je náročnější najít prostor pro osobní konzultaci přímo v poradně, se mohou objednat na online výživovou konzultaci. A přímo ze svého domova v předem domluvený čas probrat vše, co Vás zajímá v oblasti stravování a svého jídelníčku.

Celý text

VIVISHOP od 9.6..-16.6. 2023 zavřeno