WORKSHOP – Jak správně jíst a cvičit bez extrémů 11.5.2019

Došli jste do fáze, kdy už jste si řekli „já nechci jen hubnout, ale chci jíst hlavně zdravěji“? Když už nechcete rychlé výsledky, protože víte co se po tom stane? Chcete se hlavně lépe cítit? Ale jak? Nevíte kde začít, když je těch informací všude tolik? Jaké cvičení zvolit a proč? Jak tedy jíst? Rádi Vám ukážeme cestu – BEZ EXTRÉMŮ. Normální, rozumnou, žádné senzace. Za to rady, které můžete aplikovat do svého života dlouhodobě a získat tak udržitelné výsledky.

Co Vás konkrétně čeká:
Změříme Vám složení těla na InBody 270, budete si moci zacvičit 2 druhy cvičení (lekci kardio a body&mind) s Verčou, která Vám ke cvičení i popovídá a napoví, co je pro Vás to pravé. A v mezičase přijde na řadu i výživa a povídání se Sandrou. Řekneme jak si sestavit jídelníček v praxi a jak nakupovat, aniž bychom v obchodě trávili věčnost. To vše v jeden den. Pojďte se nabušit! 🧠 + 💪

A abychom nezapomněli, hlady Vás rozhodně nenecháme. Svačinky nejen před sportem budou k dispozici.🥪 🥧 🍰

Datum: 11.5. 2019 od 10,00-16,30h

Místo konání: Ladie´s GYM, Palackého tř. 19, Brno-Královo Pole

Cena: 800 Kč

K dispozici je 12 míst. (Aktualizace: 2 volná místa.)

 

V případě zájmu o rezervaci místa prosíme o email na sandra@viviente.cz . Následně obdržíte další info a instrukce k platbě.

Děkujeme a budeme se těšit!

Další akce a novinky

FIT se SAN na www.nagram.cz = datábáze interaktivních receptů a místo, kde si můžete sestavit svůj vyvážený jídelníček

25. 5. 2024

S nagramem a s chutnými fit recepty si můžete vytvořit pestrý a vyvážený jídelníček rychle a jednoduše a zjistíte, že takto jíst není žádná nuda a naopak nebudete vědět co dřív uvařit!

Celý text

Vánoční AKCE – všechny 4 kuchařky v jednom!

26. 11. 2023

Kompletní sada kuchařek pro Vaše zdraví, lehké, fit a vyvážené stravování! Využijte vánoční zvýhodněné ceny za všechny 4 díly a získejte tak přes 250 receptů, které Vám pomohou projíst se ke štíhlosti a neuchylovat se zbytečným neudržitelným extrémům. Součástí balíčku bude i spousta motivačních dárečků.

Celý text