Názory klientů

Máte zkušenosti s naší poradnou? Jste jedním z našich klientů a byli jste se službami u nás spokojeni? Dejte o tom vědět i ostatním! Za Vaše názory jsme velice vděčni!

Napsat názor

Simona

31. 10. 2020

Velmi doporucuji sluzby teto poradny. Jsem nyni na zacatku ve spolupraci se Sandrou, ale Výživový plan je naprosto perfektni a kompletni pro pochopeni jak se stravovat a netrpet na nudu z neustále se opakujicich chodu. Zde dostanete recepty na svacinky, obedy, vecere, ktere by vas ani nenapadly vcetne tipu na nakup svacin jiz hotovych (kupovanych) , kdyz nestihate nebo potrebujete s sebou. Opravdu uzasne propracovane a edukativni. Sandra je ohromne trpeliva a na vsechny dotazy reaguje i pres sve obrovske vytizeni. Proste dostanete „full service“ a vite, ze se stravujete zdrave a spravne a pak uz je jedno jestli zhubnete pozdeji nebo rychle, protoze kazdy je indidual a kazdemu to jde jinak.
Preji mnoho uspechu cele poradne Viviente i nadale!

Martin

1. 3. 2019

Pracuji s Viviente rok a pul a jsem minus 16kg, pri udrzeni svalove hmoty, z velikosti kosile 47 jsem na 43/SLIM a kalhoty z 42 na 36, pri vysce 180. Kdy clovek chce a vedou ho odbornici, tak to fakt jde. Zkousel jsem pred tim 3 roky hubnout sam a nula od nuly posla. Az s Viviente to dopadlo. A věřte tomu, ze je to opravdu o profi jidelnicku, diky nemu zahodite tuky a ziskate to co chcete, babske rady nefunguji.

Katka

28. 12. 2017

Poprvé jsem navštívila Bc. Sandru Schmidovou v roce 2013 na doporučení mé kamarádky. Domluvily jsme se na sestavení jídelníčku. Během jednoho roku se mi podařilo shodit 13 kg tuku, pouze stravou, a to prosím bez hladovění. Pokud se zrovna nedařilo, vždy jsem se dočkala rady a velkého povzbuzení. S výsledkem jsem byla spokojena. Změnila jsem ovšem zaměstnání a sedavá práce si vybrala svoji daň a já měla opět 5 kg nahoře, i když jsem si žádných „prohřešků“ v jídelníčku nebyla vědoma. Po dvou letech vedly mé kroky opět do poradny Viviente. Na základě výsledků měření mi byl sestaven jídelníček nový. Ke správnému stravování jsem přidala nakonec i návštěvu posilovny, čemuž jsem se v minulosti velmi bránila. Podařilo se mi tak nejenom shodit 5 kg tuku, ale i nabrat nějakou tu svalovou hmotu. Služby poradny Viviente mohu vřele doporučit. Moc moc děkuji za úžasný přístup, vždy se mi od Vás dostane pochvaly a velké podpory, pokud se zrovna nedaří.

Eva Holečková

24. 1. 2017

Chodím k Ing. Ivaně Škarecké a patří jí můj opravdu velký dík. Nejen, že jsem se naučila jinak nakupovat, jinak jíst, ale hlavně – ono to funguje. Někdy pomaleji, jindy zase rychleji, ale funguje. S čistým svědomím doporučuji všem, co se sebou chtějí něco udělat a to na stálo, ne jen do následného jojo efektu, jak je to při různých dietách.

Adél

17. 1. 2017

If you’re visiting this website in January, you’re probably here because you made a New Year’s resolution. You want to lose weight right away, starting from 1 January. I have good and bad news for you: it’s not going to happen from one day to another, but you’ve found the right place. At Viviente I finally got the knowledge and all the tools I need to lose my extra weight I’ve been carrying around for the past 2 years. So far I could say bye to 13 kilos (within 4 months), and still counting. Not bad, right? So what’s the magic trick, you ask? You’ll only need two things: knowledge about the food you are eating and determination. The first you’ll get from Viviente, the second one is up to you. But I have to tell you, I never thought losing weight could be so easy and fun at the same time. It doesn’t have to mean you starve yourself, bust your ass at the gym and live on salads. Viviente’s method is easy to follow, reasonable and something you can keep up for the rest of your life. I owe a huge THANK YOU to Ivana who has been my biggest supporter, she taught me everything I needed to know about food, answered all my questions and cheered me on along the way. If you love food like me, but you also want to stay fit and healthy, you’re in good hands with her.

Zuzana

31. 7. 2016

Dobrý den,
před 10 lety jsem z důvodu hypofunkce štítné žlázy přibrala 3 kila a v domnění, že když se omezím v jídle, tak se vše srovná. Omezila jsem se a během těch pár roků se vše srovnalo….do plus 20 kilo. Mezitím jsem navštívila několik známých hubnoucích studií a ačkoliv jsem poctivě dodržovala výživové plány, nezhubla jsem nic…teda kromě objemu peněženky.
Pominout estetický dojem, fyzický i psychický diskomfort, bylo tady nebezpečí zdravotních potíží, ale i dle lékařů jsem byla zcela zdráva…ovšem dostala jsem doporučení na psychiatrii. Viviente byl můj poslední pokus o úlet z beznaděje a byla to trefa do černého. Upoutalo mně to, že nevnucují nákup drahých výživových doplňků a že program nemá časové omezení. Bc. Sandra Schmidová mi vytvořila jídelníček na míru, k tomu dodala i naději, elán a sebejistotu. Byla a je úžasnou oporou, kdykoliv ochotna poradit i podržet. A co je nejdůležitější, přišla na důvod, proč jsem nehubla…Vzhledem ke svému fyzicky náročnému povolání jsem jedla málo…Takže já si teď jím a jím a hubnu a hubnu. Sandra je ve svém oboru neskutečně erudovaná, navíc je moc milá a hodně empatická. Udělala pro mně moc….vrátila mi ztracené sebevědomí. Vřele všem služby Viviente doporučuji !!! A Sandro…MOC DĚKUJI !!!

Petra

27. 6. 2016

Dobrý den,
klientkou poradny Viviente jsem již několik let. Naučila jsem se pravidelně a správně jíst. Úžasný přístup Bc. Sandry Schmidové zpříjemní každou návštěvu, vždy poradí, odpoví na každou otázku, sestaví jídelníček a dodá pohodu do každého u ní stráveného dne:-)Jsem maximálně spokojená a všem doporučuji!!!!!

Radka

7. 6. 2016

Ráda bych touto cestou doporučila poradnu Viviente, do které chodím od začátku roku. Šla jsem tam s cílem naučit se správně jíst a snížit hmotnost, což se mi díky paní Škarecké podařilo. Díky jejímu přátelskému a povzbuzujícímu přístupu a precizně sestavenému jídelníčku se mi podařilo zhubnout a cítit se mnohem lépe. Nové stravovací návyky hodlám udržovat i nadále a doporučuji Viviente všem, kterým není jejich zdraví lhostejné. Díky! :)

Kateřina

3. 1. 2016

Dobrý den, jsem klientkou paní ing Škarecké již 2 roky a jsem velmi spokojená, neboť se paní inženýrce povedlo přirozenou cestou a úpravou jídelníčku upravit i mé kilogramy . Je velmi příjemná dobře se s ní komunikuje , naslouchá Vám a snaží se maximálně vyjít vstříc Vašim potřebám . Doporučuji

Honza

31. 12. 2015

Skvělý přístup, jídelníček skvěle na míru, takže člověk hubne a ani nemá pocit, že by na to musel nějak „dřít“. Stačí jen poslechnout rady a doporučení a jde to skoro samo. Poradnu Viviente nelze než doporučit.
Honza

Markéta

21. 12. 2015

Dobrý den,
chci tímto poděkovat paní Ing. Ivaně Škarecké za skvělou spolupráci při mé snaze o redukci hmotnosti. Do poradny chodím od jara letošního roku a k dnešnímu dni mám úbytek na váze téměř 25 kg. Ze začátku mi hodně pomohl perfektně sestavený jídelníček, díky kterému jsem vůbec nehladověla a konečně jsem věděla, kolik jídla sníst, abych nestrádala a zároveň hubla. Ačkoliv je hubnutí hlavně o vůli každého člověka, mohu s naprostou jistotou říct, že sama bych to nezvládla. Na každou konzultaci k Ing. Škarecké se těším, motivuje mě k dalším výsledkům, za každý pokrok umí krásně pochválit a zároveň i podržet, když se někdy nedaří. Vždy mi vyjde vstříc také co se týče termínů konzultací, když jsem delší dobu nehubla, hned nabídla alternativy, jak to řešit, upravila mi jídelníček a podpořila mě. Určitě doporučuji spolupráci s poradnou Viviente všem, kteří jako já dlouhodobě bojují s nadváhou. Nedovedla bych si nikdy dříve představit, že můžu tolik zhubnout a dostat se na váhu, na které momentálně jsem, po osmi měsících, kdy jsem začala do poradny chodit, se cítím opravdu jako nový člověk.

Kristína

30. 11. 2015

Dobry den, klientem Viviente jsem uz tri roky a jsem MAXIMALNE spokojena, vsem doporucuji. Poprvé jsem navštívila poradnu když jsem nemohla zhubnout kila po porodu. Pani Ivana Skarecka mi sestavila jídelníček na miru, poradila mi jak mam nakupovat ty spravne potraviny, jak mlsat bez pribirani. Do toho jsem si sem tam zacvičila a kila sla pekne dolu. Citim se zase skvele. Timto bych ji rada podekovala za skvělou praci :) DEKUJI.

Zlata

30. 11. 2015

Slečnu Bc. Sandru Schmidovou znám od roku 2009, kdy mé zdravotní problémy byly tak velké, že jsem musela začít řešit svou váhu a životní styl.
Díky její pomoci, profesionálnímu přístupu k mému problému, vlídnou ale
i přísnou radou jsem své zdravotní problémy vyřešila. Jen však na tři roky, pak mi zjistili lékaři srdeční vadu, operace, problémy s páteří, no a opět nadváha atd.
Takže se do výživové poradny stále vracím, slečna Sandra mně vždy pomůže, nastaví jídelníček, poradí, no a hlavně pohladí po duši. Moc jí totuto cestou děkuji a pokud lidi máte problém s obezitou, ale i opačně a nevíte ,jak dál, vřele doporučuji poradnu Viviente a jeji poradkyni Bc. Sandru Schmidovou a jeji kolegyně.
Zlata

Jaroslava Filipová

25. 11. 2015

Do výživové poradny Viviente chodím rok. Výsledky se dostavily, pomalu, ale jistě.Zhubla jsem v přepočtu „33 kostek másla“:-). Bez hladovění! Mám úžasně sestavený jídelní plán, ušitý na míru. Mé velké díky patří paní Ivaně Škarecké. Má profesionální přístup, respektuje vaši individualitu a dokáže skvěle namotivovat. Jsem velmi spokojená a hodlám vytrvat.

Irena

20. 11. 2014

K Bc. Sandře Schmidové doporučuji návštěvu všem svým blízkým i náhodným kolemjdoucím, kteří řeší téma jídla, zdravého životního stylu, příp. zdravého zhubnutí/přibrání. Moje první návštěva byla již před třemi roky. Stále jím dle doporučení, což považuji za jeden z velkých kladů – slečna Schmidová mě neučila krátkodobé dietě ke zhubnutí, ale jak jíst DLOUHODOBĚ vyváženě a cítit se zdravě (a nebojte, v průběhu toho se konalo i zhubnutí :)). Nyní již chodím jen na přeměření, slečna Schmidová je však kdykoli ochotna poskytnout radu na dálku. Např. aktuálně jsem v zahraničí, kde používám její skvělý tahák na cesty – mám ho v peněžence vždy po ruce. Když si přesto nevím rady, stačí slečně Schmidové zaslat fotku se složením výrobku a ochotně mi napíše, zda je daný výrobek vhodný či co změnit. Všichni, kterým jsem slečnu Schmidovou doporučila, byli stejně spokojeni jako já, a můžu ji tedy doporučit i vám :).

Michal

15. 11. 2014

O 6kg tuku lehčí za necelé 3 měsíce (celkově o 7kg)! Jde to i bez diety a úmorné snahy v posilovně. A pokud se ptáte, kdo za to může? Tak odpovídám „JEN“ zdravá výživa a drahocenné rady odbornice na slovo vzaté Bc. Sandry Schmidové z této výživové poradny, která je naprosto skvělá výživová terapeutka. DĚKUJI za vše!!!

Helena

12. 11. 2014

Během dvou mateřských jsem přibrala 12 kg a dostala se tak do pásma mírné nadváhy(BMI 26,5).
Přemýšlela jsem, jak na to: Dieta?- to pro mě znamená hladovění, nespavost, předrážděnost a ve výsledku JOJO jako hrom. Cvičení? Při dvou dětech a náročném zaměstnání (až 250 hodin měsíčně) jsem často unavená a nevyspaná…takže cvičení zatím moc nehrozí
…A pak jsem se náhodou dozvěděla o ViViente…
Hubnu už tři a půl měsíce s paní Ing. Ivanou Škareckou a musím říct, že to prostě NEMÁ CHYBU!
Hubnu i když vůbec,ale opravdu vůůůbec necvičím….hubnu i když nehladovím….hubnu zdravě(ztrácím tuky, zůstávají mi svaly-takže se mi nezpomaluje metabolismus…spíše naopak)…hubnu i když mám minimum volného času(na přípravu jídla mi stačí ½ hodinky denně)…hubnu a nejsem podrážděná, nemám chutě, večer nejdu spát hladová….a co už vůbec nechápu – hubnutí mě baví. Mám dole 6 kilo tuku a svaly se ani nehnuly!
Kdybych věděla, že je to tak jednoduché, šla bych do toho mnohem, mnohem dřív…
Paní Ivaně bych tímto za její neskutečně úžasný přístup chtěla moc a moc poděkovat.
Kontroly jsou pro mě vždycky odměnou a to i v případě, že nedopadnou zrovna nejlépe. Je to jako jít s kámoškou na kafe – pohoda, žádný stres a především vždycky ta správná motivace.

Eva ;)

2. 9. 2014

Dobrý den všem čtenářům těchto stránek.
Ráda bych se s Vámi podělila o svoje zkušenosti s poradnou VIVIENTE (já chodím k Ing. Ivance Škarecké). Chci tímto způsobem i poděkovat – za trpělivost a profesionální přístup, za nevnucování „všeléků“ pro zdraví a pohodu člověka. Při řešení strategie k nalezení pro mě optimální cesty, jak výživy, tak i pohybu jsem se setkala se skvělým pochopením a s nastavením „plánu“, který funguje na 100%. Ovšem, ruku na srdce, těch 100% je o vlastní disciplíně … když to občas nejde, je chybička buď v ne/vhodném jídle (složení, množství …) a nebo v ne/vhodném pohybu (málo nebo příliš).
Pokud tedy přemýšlíte zda vyhledat radu odborníka, doporučuji tuto poradnu, jelikož moje dosavadní úspěchy vlastně nejsou jenom moje.
A při vaší cestě za zdravím a spokojeností vám přeji mnoho zdaru!

Marta Holbová

1. 9. 2014

Dobrý den,
ráda bych velmi poděkovala mé nejoblíbenější poradně Viviente :) za úžasnou změnu v životě. Po roce návštěv u mé skvělé výživové „guru“ Bc. Sandry Schmidové jsem o 18 kg lehčí a o 100% sebevědomější.
Doporučuji její poradenství každému, kdo se potýká s nadváhou a neví, jak ven z bludného kruhu hladovění a diet.
Díky Sandře jsem se naučila zdravě jíst a zdravě žít. Jídlo už není strašák, ale zábava, díky níž hubnu. Mé zdravotní problémy zmizely, metabolismus spaluje ostošest a objevila se skvělá kondice doprovázená nikdy nepoznanou závislostí na sportu :) Okolí mě neustále chválí, přítel je v sedmém nebi… :)
Velmi děkuji za motivaci, podporu, pozitivní komunikaci, profesionální přístup a obrovské množství informací, které mě dovedly ke změně životního stylu. Těším se na další setkání a přeji hodně spokojených klientů :)
Zdraví
Marta

Radka

22. 8. 2014

S „oplácanosťou“ bojujem od kedy si pamätám :-) počas štúdia medicíny som každý rok nenápadne pribrala kilo, a z pôvodných 62 sa to vyšplhalo na 70, kryla som to statočne vhodným oblečením..popri zamestnaní, keď už bolo viac času na seba ,som sa s tým rozhodla aktívne zabojovať, ale ani 4 až 5 krát fitko v týždni a z môjho pohladu ‚správna‘ strava s váhou nepohli…v mojom okolí sa kopec žien dalo ma chudnutie podla krvných skupin, typológie a podobných absurdností, preto som googlila až vygooglila snáď v Brne jedinú poradňu, ktorá nenúti výživové doplnky a robí ju niekto kvalifikovaný, kto sa výžive skutočne rozumie…za 4 mesiace už mám 6,5 kg tuku dole, jem 5 krát denne a nemusím sa vzdať ničoho ,čo som mala rada. Ide len o to pochopit vhodné zloženie . Nieje to diéta, ale životný štýl a mám v pláne sa ho nevzdať:-) Ďakujem velmi pekne Ing.Imrichovej Ivane za skvelý prístup, pochopenie a podporu. Radka :-)

Zuzana Dočkalová

18. 8. 2014

Klientkou Viviente jsem již přes dva roky. Paní Ivana mě krok za krokem ukázala, jak se zbavit přebytečného tuku, všechno ostatní bylo už ale na mě.
Ze začátku šla váha dolů, pak nahoru a pak to bylo po nějakou dobu jak na houpačce, protože jsem se snažila jen napůl. Pak jsem se do toho ´obula´ – poctivě dodržovat jídelníček a i pravidelné cvičení a najednou to šlo.

Velice si cením jejího profesionálního a lidského přístupu, a také toho, že přece jen mě svým způsobem ´hecovala´ :) Hubnutí s Ivanou mě začalo bavit a mýho novýho životního stylu bych se už nevzdala.

Yvona Mrkvicová

18. 6. 2014

Dobrý den, již mi není dvacet ani třicet let , a tak kila přibývají.
Díky lidskému -profesionálnímu přístupu paní ing. Jiříkové jsem pod jejím dozorem zhubla za 8 měsíců téměř 11 kg. Nikdy jsem nevěřila, že se mi to podaří a stalo se. Ale musí člověk chtít. Cítím se velmi dobře a moje klouby mě chválí. Díky vám, paní ing. Jiříková!!!

Hana Ondřejová

28. 5. 2014

Pokud máte opravdový problém, neváhejte a navštivte tuto poradnu. Pomůžou Vám přímo s konkrétním problémem i s přáním, jsem přímo nadšená z individuálního a odborného přístupu, který poradna zprostředkovává. Naučí Vás racionálního a vyváženého stravování. Díky poradně viviente už nemám problém s tím, kdy co a jak jíst. Jídlo je nyní mou radostí a ne strašákem a jde to i bez výčitek. :)

Blanka

15. 2. 2014

Dobrý den všem.
Klientkou jsem více než půl roku. S nadváhou bojuju v podstatě celý život
a nikdy mě nenapadlo, že hubnutí se stane „zábavou“ a mým novým životním stylem. Moc jsem tomu nevěřila, ale díky profesionalitě a úžasnému přístupu Ivany Imrichové, která pro mě měla vždycky slovo povzbuzení a podpory, se mi podařilo konečně shodit 15kg tuku. Patří jí můj velký dík.

Markéta Illnerová

7. 10. 2013

Dobrý den,
klientkou poradny jsem teprve krátce, ale musím říct, že spolupráce s výživovou poradkyní Sandrou je naprosto skvělá. Jídelníček mi maximálně vyhovuje a už teď se těším na další návštěvu, na své výledky :D a také na Sandru a její přístup. Vřele tuto poradnu doporučuji!!!!

Martina Trefilová

7. 11. 2012

Dobrý den,
klientkou jsem již více než půl roku. Výsledky po konzultacích, sestavení jídelníčku a mé disciplíně :) jsou opravdu úžasné!!! Nejde jen o úbytek kil a tukové vrstvy, ale jde i o pocit, který při dodržování zdravého životního stylu mám. Cítím se mnohem lépe a navíc mne strava moc chutná.
Ve Viviente se citim vždy moc dobře a těším se na každou další návštěvu.
Touto cestou mockrát děkuji, za můj nový životní styl, výživové poradkyni Bc. Sandře Schmidové, je úžasná :)

Lenka Hrdličková

12. 6. 2012

Dobrý den, profesionální a velice lidský přístup, příjemná atmosféra na konzultacích, vyčerpávající odpovědi na Vaše otázky, jídelníček který se dá jednoduše nakoupit a zvládnout. Nemáte pocit že držíte dietu, hubnete, vrací se Vám energie, okolí Vás vnímá velice kladně. To všechno zažívám od doby co navštěvuji tuto poradnu s úžasnou slečnou Sandrou v jejím čele.

Lukáš Hadam

7. 8. 2011

Klientem jsem už něco kolem půl roku a výsledky mluví samy za sebe. Žena si to nemůže vynachválit a známí se ptají čím to je.
Důležitý je profesionální a velice osobitý přístup, který si zde nemohu vynachválit

Akce a novinky

Roadshow zdraví a prevence s 211

1. 8. 2021

V sobotu 7. srpna startuje osmidílná roadshow se zdravotní pojišťovnou 211, ve které navštívíme postupně celkem osm měst v České republice. Od 10-17h budeme poskytovat analýzu složení těla na InBody, kdy Vám výsledky vytiskneme, ale rádi Vám je vysvětlíme a doporučíme na co by bylo vhodné se případně zaměřit. Ale dále si můžete nechat vyšetřit svůj zrak, udělat si spirometrii a také změřit hladinu glykémie. A mimojiné zasoutěžit! :)

Celý text

Analýza složení těla na InBody 20.6. 2021 v rámci Dni zdraví v Lázních Slatinice

18. 6. 2021

Bohatý program můžete využít v Lázních Slatinice v neděli 20.6. od 12-17h, kdy součástí bude i analýza složení těla na InBody zdarma ve stanu Zdravotní pojišťovny Ministerstva vnitra ČR. Takže udělejte si cestu a přijďte se dozvědět jak Vaše složení těla vypadá z hlediska poměru svalové a tukové tkáně či jakou hodnotu vnitřního tuku máte, a zda může být již rizikový.

Celý text

Analýza složení těla zdarma na závodech KOLO PRO ŽIVOT ve stanu zdravotní pojišťovny 211

10. 6. 2021

V rámci většiny závodů Kolo pro život budeme poskytovat analýzu složení těla na InBody zdarma. Výsledky vytiskneme a rádi vysvětlíme a dáme doporučení.

Celý text

Všechny akce a novinky