Dárkové poukázky

Na stránkách v sekci VIVISHOP si můžete objednat dárkovou poukázku na dvě služby ve výživové poradně Viviente v Brně, které doporučujeme v případě, že chcete někomu ze svých blízkých pomoci v oblasti výživy a vše co ním souvisí. 

Jedná se o vstupní konzultaci, kde je součástí analýza složení těla s interpretací výsledků a zejména doporučení. Avšak je možné již zvolit i kompletní kurz na úpravu stravovacích návyků, kde obdarovaný získá již i sestavení individuálního jídelníčku a 1. kontrolní konzultaci. Aneb vše potřebné pro odstartování změny životního stylu. 

Poukázku však můžeme vytvořit na Vámi libovolnou částku a služby pro Vaše blízké „ušít“ na míru. 

Je možné si ji vyzvednout osobně v poradně či zaslat poštou na Vámi požadovanou adresu.

  • Darujte své rodině, přátelům, známým pocit spokojenosti sami se sebou, prevenci a zdraví.
  • Poukázka není psaná na konkrétní jména, je tedy přenositelná.
  • Platnost poukázky 12 měsíců.

Avšak je dobré si „oťukat“, zda je tento dárek a Vaše pomoc chtěná. Mějte prosím na paměti, že změnu musí člověk chtít hlavně sám. A není cílem někoho přemlouvat, ale ukázat mu cestu.

V případě, máte-li zájem o poukázku ke konkrétní terapeutce, prosíme o poznámku při objednávání. 

Dárkový poukaz platí jen pro brněnskou pobočku výživové poradny VIVIENTE. V případě zájmu o poukaz do pražské poradny, prosím využijte odkaz zde.

Mám zájem o

Dárková poukázka v hodnotě 6000 Kč

3 služby 6000 Kč

Zvýhodněná poukázka na kompletní kurz změny životního stylu.

V ceně jsou 2 konzultace a sestavení individuálního rámcového jídelníčku, přičemž cílem je změnit/ upravit/ doladit stravovací návyky a zejména je dlouhodobě udržovat.

Dárková poukázka v hodnotě 1200 Kč

90 min 1200 Kč
  • Vhodná poukázka pro kompletní analýzu složení těla na InBody 270 včetně interpretace výsledků a doporučení na základě naměřených výsledků.
  • Ideální „startovací“ poukázka, kdy si další služby v případě zájmu obdarovaný už vybere sám. Či mu bude tato konzultace již stačit a dostane tak už ucelené informace o svém složení těla.

Dárková poukázka dle Vašeho přání

Kontaktujte nás a společně najdeme vhodnou variantu či doporučíme službu, která by byla optimální pro obdarovaného.

Objednávkový formulář