eBook

Pokud nejste připravení na osobní konzultaci nebo jste od naší poradny daleko, nezoufejte. I tak můžete svůj životní styl a své složení těla měnit. Máme pro Vás připravené edukační a praktické knížky v online podobě, které Vás provedou krok za krokem. Můžete si objednat ebook s fitrecepty a přesným postupem a propočty, ale také rámcové jídelníčky a varianty co jíst. 

Všechny E-Booky jsou pod titulem Jez správně a bez extrémů, jen se liší svým obsahem. Ale filozofie je stejná. Naším cílem je, aby Vás úprava jídelníčku bavila a hlavně byla dlouhodobá a udržitelná. 

Můžete si objednat E-Book s FITRECEPTy. Kde součástí je výčet surovin, přesný postup, propočet energie a živin a rady kolik si daného jídla dát na různé chody. Což je vždy největší zádrhel klientů. Kolik toho vlastně mohu sníst. Teď už budete v obraze.

Cena je 199 Kč.

Další E-book je již zamřen na redukci tuku a naučení se jíst vyváženě a součástí mimo důležité rady, návody je zejména RÁMCOVÝ JÍDELNÍČEK. Aneb varianty jednotlivých chodů. Kde už si můžete libovolně vybírat a jídelníček si pěkně poskládat. Variant je velké množství, aby bylo z čeho volit a jedli jste pestře a rozmanitě. Zde je nutné už o Vás něco vědět, abychom energeticky jídelníček nastavili co nejlépe a jídelníček byl na nastaven co nejvíce individuálně, a tak i efektivně.

Cena je 599 Kč.

Samozřejmě si můžete objednat oba E-booky dohromady a pak Vám nebrání už nic začít jíst a vařit správně a bez extrémů a ještě dojít bez stresu a hladovění ke svým výsledkům.

Cena 649 Kč.

 

Autorkou E-booků je Bc. Sandra Schmidová.

V případě zájmu napište na sandra@viviente.cz .

 

Mám zájem o

Akce a novinky

Nová adresa výživové poradny VIVIENTE v Brně

31. 3. 2020

Od 1.4. 2020* Vás rádi uvítáme na nové adrese výživové poradny VIVIENTE Bayerova 23 v Brně Veveří.

Celý text

Poradna z důvodu nařízení vlády uzavřená aktuálně do 1.4.2020

23. 3. 2020

Věříme, že od dubna se již shledáme a hlavně už na nové adrese poradny v Brně!

Celý text

ONLINE výživové konzultace

20. 3. 2020

Po dobu uzavření výživové poradny Viviente na základě nařízení vlády od 16.3. 2020, můžete využít online výživové konzultace po Skype. Termín a čas je možné domluvit si na sandra@viviente.cz . Přeji pevné zdraví a snad brzy na viděnou!

Celý text

Číst všechny akce a novinky