eBook – JEZ SPRÁVNĚ A BEZ EXTRÉMŮ

Pokud nejste připravení na osobní konzultaci nebo jste od naší poradny daleko, nezoufejte. I tak můžete svůj životní styl a své složení těla měnit. Máme pro Vás připravené edukační a praktické knížky v online podobě, které Vás provedou krok za krokem. Můžete si objednat eBook s fitrecepty a přesným postupem a propočty, ale také kompletní výživové plány pro úpravu stravovacích návyků s rámcovými jídelníčky a variantami co jíst. 

Všechny e-Booky jsou pod titulem Jez správně a bez extrémů, aneb jak se projíst ke štíhlosti, jen se liší svým obsahem. Ale filozofie je stejná. Naším cílem je, aby Vás úprava jídelníčku bavila a hlavně byla dlouhodobá a udržitelná. 

Můžete si objednat e-Book s FITRECEPTy. Kde součástí je výčet surovin, přesný postup, propočet energie a živin a rady kolik si daného jídla dát na různé chody. Což je vždy největší zádrhel klientů. Kolik toho vlastně mohu sníst. Teď už budete „v obraze“.

Cena je 199 Kč.

 

Další E-book je již zaměřen na redukci tuku a naučení se jíst vyváženě a součástí mimo důležité rady, návody je zejména RÁMCOVÝ JÍDELNÍČEK. Aneb varianty jednotlivých chodů. Kde už si můžete libovolně vybírat a jídelníček si pěkně poskládat. Variant je velké množství, aby bylo z čeho volit a jedli jste pestře a rozmanitě.

Zde je však již nutné o Vás něco vědět, abychom energeticky jídelníček nastavili co nejlépe a jídelníček byl na nastaven co nejvíce individuálně, a tak i efektivně.

Cena je 699 Kč.

 

Samozřejmě si můžete objednat výhodněji oba e-Booky dohromady a pak Vám už nic nebrání tomu začít jíst a vařit správně a bez extrémů a ještě dojít bez stresu a hladovění ke svým výsledkům.

Cena 849 Kč.

 

Autorkou e-Booků je Bc. Sandra Schmidová.

V případě zájmu napište na sandra@viviente.cz či objednávejte níže a následně se s Vámi zkontaktujeme.

 

Mám zájem o

eBook FITRECEPTY

199 Kč
24 jak sladkých, tak slaných receptů s propočty energie, živin včetně rad a tipů

eBook VÝŽIVOVÝ PLÁN včetně rámcového jídelníčku

699 Kč
43 stran "nabušených" informacemi pro dlouhodobou úpravu Vašeho stravování, kdy cílem je změnit Vaše návyky navždy. Plán je plný praktických informací, podpory, obrázků, tipů, ale i teoretickými informacemi, které je dobré znát a vědět. Ale zejména v něm najdtee varianty na jednotlivé chody, co a kolik přesně jíst. Abyste měli vodítko a inspiraci. A věříme, že ze 66 variant si vyberete a bude Vás jídelníček bavit!

eBook VÝŽIVOVÝ PLÁN + FITRECEPTY

849 Kč
Pokud byste si rádi pořídili oba eBooky, rádi Vám je nabídneme za zvýhodněnou cenu. Jsme rádi, že to chcete vzít od A do Z a budeme se Vás snažit maximálně podpořit.

ONLINE KOUČING

499 Kč
Informace, jak měnit jídelníček máte, víte co dělat, jak nakupovat, co jíst, ale často jen tohle nestačí a je dobré mít to s kým probrat, ujistit se, zodpovědět dotazy, které Vás napadají v průběhu svých změn a úprav. Zkontrolovat a mít zpětnou vazbu k záznamu jídelníčku. Proto myslíme i na toto a nechceme Vás v tom nechat samotné a "plácat se". Proto se na nás můžete obrátit se svými dotazy po emailu/messengeru. Podpora je vhodná často nejvíce potřeba 1-3 měsíce od počátku úprav, než se změny zautomatizují a stává se z nich opravdu návyk. Proto od zakoupení online koučingu počítejte, že první měsíc s Vámi budeme. Minimálně si Vás ohlídáme 2x měsíčně my, ale v případě potřeby se na nás můžete obrátit Vy se svými dotazy kdykoliv během měsíce online koučingu. Využijte této možnosti a nebuďte v tom sami.

Akce a novinky

DOTISK kuchařky! Od 25.2. 2021 opět v prodeji!

20. 2. 2021

Děkuji moc za Váš zájem o moji kuchařku Zdravě kdykoliv a kdekoliv, v důsledku jejího vyprodání měsíc po vytisknutí je tu její dotisk! I v poradně pro Vás budu mít pár kousků nachystaných :).

Celý text

WEBINÁŘE – edukační víkend 6. a 7.3. 2021

12. 2. 2021

Nové termíny na dva mé webináře, které Vás provedou sestavením vyváženého jídelníčku, naučí vypočítat si energetický příjem na den ať už chcete redukovat tukovou tkáň nebo výsledky udržovat, ale vědět, co tělu máte optimálně dodat. Ale také Vás naučí vybírat si vhodněji potraviny, protože správný nákup je alfa a omega zdravého stravování. Cílem je stravování bez extrémů a udržitelnost naučených návyků.

Celý text

Nový ONLINE seminář 10.1. 2021 – Jak sestavit vyvážený jídelníček bez extrémů

1. 1. 2021

Pěkně z gruntu na začátku nového roku 10.1. 2021 jsem si pro Vás připravila nový webinář Jak si sestavit vyvážený jídelníček bez extrémů. Kombinace tohoto webináře a webináře Jak správně nakupovat je ideální pro všechny, co chtějí jednou provždy zhubnout a výsledky si udržet. Informace od A pro Z, jak si dlouhodobě upravit své stravování bez extrémů, chutně a ještě dojít do svého cíle :).

Celý text

Číst všechny akce a novinky