Sestavení rámcových jídelníčků a výživových plánů na míru a makro koučing

Přijměte pomocnou ruku vedoucí k trvalé změně vašeho současného životního stylu.

Naučíme vás jak sestavit vyvážený jídelníček a vybírat v široké nabídce potravin a jídel pro váš daný cíl. Bez extrému a z běžně dostupných potravin.

Můžete zvolit sestavení pouhého individuálního jídelníčku na míru a zaslání na email či poštou bez konzultace, což je vhodné pro všechny, kteří chtějí spíše jen vzor stravování. A nepotřebují vést, motivovat a učit základní informace o výživě. 

Kompletní výživový plán je tvořen dle individuálních potřeb a cílů klienta. Obsahem však nejsou jen teoretické informace, inspirativní obrázky potravin, nákupní seznamy, ale zejména rámcový jídelníček (počet dní či variant jednotlivých chodů je na domluvě – nejčastěji 14 dní aneb 14 variant jednotlivých chodů), který je sestaven dle složení těla a na základě cílů. A díky kterému všechny teoretické znalosti mohou být uplatněny v praxi.

Součástí každého předávání individuálního výživového plánu vytvořeného na míru je i informační konzultace.  Vhodný je tento výběr služby zejména pro všechny, kteří začínají do problematiky výživy pronikat poprvé či si chtějí své informace utřídit a porozumět sestavení jídelníčku.

Výživový plán má okolo cca 100 stránek dle daného klienta.

Po předání výživového plánu s jídelníčkem doporučujeme absolvovat 1. kontrolní měření a konzultaci pro zjištění zpětné vazby, kdy součástí je kontrolní analýza složení těla, procházení záznamu jídelníčku, doladění jídelníčku, zodpovězení otázek, a předání dalších informací ohledně nakupování vhodných potravin. Můžete pak využít rovnou kompletní balíček od A do Z  (analýza + výživový plán s jídelníčkem + zpětná vazba na kontrole).

Nově pro vás máme službu makro koučing, který předchází samotnému sestavení jídelníčku z konkrétních variant a množství. Vhodný pro ty, kteří se ve výživě již trošku orientují a chtějí jen znát kolik energie a jaké množství mají přijmout adekvátně na své individuální potřeby a cíle.

Díky makro koučinku vás naučíme být doopravdy pánem vašeho jídelníčku. Na základě výsledků získaných z analýzy složení těla na InBody a vašich cílů (zdraví, prevence, redukce tuku, nárůst svalové tkáně, …) vypočítáme jak rozložení, tak i množství makroživin a energie. Tyto hodnoty „šité na míru“ vám zajistí vysněné výsledky a zároveň získáte velmi dobrý přehled o složení potravin. Ukážeme vám, že se těchto čísel nemusíte bát a samotné plánování jídelníčku zabere jen chvilku.

V rámci koučinku naučíme, jaký je význam jednotlivých živin, jaké potraviny do jídelníčku zařazovat, předáme vám různé tipy na zpestření jídelníčku a k tomu všemu dostanete i edukační materiály s nákupními seznamy, s informacemi jak vybírat a nakupovat potraviny, jak číst na obalech, obrázkovými inspiracemi, tipy co kde nakoupit, více informací téma důležitost bílkovin, recepty, a v neposlední řadě jak jíst při pohybových aktivitách.

Dále vám ukážeme, jak a do kterých aplikací (zdarma) můžete svůj jídelníček zapisovat.

Mám zájem o

Výživový plán pro osoby se specifickými požadavky

email/ 30 min 4500 - 5500 Kč

Specifické požadavky:

  • osoby ve směnném provozu (noční)
  • osoby s celiakií
  • osoby s intolerancí na laktózu
  • vegetariány
  • osoby s diabetem mellitem II. typu

V případě, že máte nějaká jiná specifika či omezení ve výživě, napište nám.

Cena se může lišit dle náročnosti sestavení jídelníčku. Dle individuální domluvy.

Výživový plán zaměřen na optimální stravování či redukci tuku

email/ 30 min 4000 - 5000 Kč

* Jídelníček sestavujeme až po analýze složení těla na InBody 230 (nemusí být naměřena však jen od nás, můžete si je přinést z jiného místa).

Kompletní výživový plán je zaměřený na vyvážené stravování bez extrémů. Součástí je individuální rámcový jídelníček, se kterým Vás během konzultace naučíme pracovat. Aneb naučíme Vás sestavit si vyvážené jídelníček dle Vašich energetických potřeb a cílů.

Tento typ jídelníčku je vhodný pro osoby, které se chtějí naučit jíst zdravěji a dbát na kvalitní stravu.

Výsledkem je nejen prevence proti civilizačním onemocněním, ale také zvýšení obranyschopnosti, snížení či odstranění únavy, zvýšení energie, odstranění zácpy, ale také pálení žáhy, omezení chutě na sladké.

Jako třešnička na dortu bývá redukce tuku způsobená celkově ozdravěním jídelníčku.

Jídelníček však naopak může mít vliv i na nárůst svalové hmoty.

Konkrétní cíl si stanovíme vždy s osobně s klientem již při vstupní analýze složení těla.

Makro koučing

email 1500 Kč

* Makro koučing probíhá až po analýze složení těla na InBody 230 (nemusí být naměřena však jen od nás, můžete si je přinést z jiného místa).

Edukační materiály a nastavení energie a živin na den.

Edukační materiály s propočty zasíláme na email či.

Po měsíci doporučujeme kontrolní přeměření s konzultací.

Objednávkový formulář