Výživové edukační plány s individuálním rámcovým jídelníčkem

Přijměte pomocnou ruku vedoucí k trvalé změně vašeho současného životního stylu.

Naučíme vás jak sestavit vyvážený jídelníček a vybírat v široké nabídce potravin a jídel pro váš daný cíl. Bez extrému a z běžně dostupných potravin.

Můžete zvolit sestavení pouhého individuálního jídelníčku na míru a zaslání na email či poštou bez konzultace, což je vhodné pro všechny, kteří chtějí spíše jen vzor stravování. A nepotřebují vést, motivovat a učit základní informace o výživě. 

Kompletní výživový plán je tvořen dle individuálních potřeb a cílů klienta. Obsahem však nejsou jen teoretické informace, inspirativní obrázky potravin, nákupní seznamy, doporučení k výběru potravin, ale zejména rámcový jídelníček (počet dní či variant jednotlivých chodů je na domluvě – nejčastěji 14 dní aneb 14 variant jednotlivých chodů), který je sestaven dle složení těla a na základě cílů. A díky kterému všechny teoretické znalosti mohou být uplatněny v praxi.

Výživový plán včetně rámcového jídellníčku na 14 dní má okolo cca 150 stránek dle daného klienta.

Po předání výživového plánu s jídelníčkem doporučujeme absolvovat 1. kontrolní měření a konzultaci pro zjištění zpětné vazby, kdy součástí je kontrolní analýza složení těla, procházení záznamu jídelníčku, doladění jídelníčku, zodpovězení otázek, a předání dalších informací ohledně nakupování vhodných potravin. Můžete pak využít rovnou zvýhodněný kompletní balíček od A do Z  (analýza + výživový plán s jídelníčkem + zpětná vazba na kontrole).


V případě objednání se do pražské pobočky na Londýnské 59 se rovnou prosím objednávejte na stránkách pražské poradny Institutu moderní výživy.

Mám zájem o

Výživový plán + individuální jídelníček se zaměřením na optimální stravování či redukci tuku

email/ pošta/ 30 min 4300 - 5000 Kč

* Jídelníček sestavujeme až po analýze složení těla na InBody 270 (nemusí být naměřena však jen od nás, můžete si je přinést z jiného místa nebo rovnou nahrát do formuláře při objednání služby).

Kompletní výživový plán je zaměřený na vyvážené stravování bez extrémů. Součástí je individuální rámcový jídelníček = vodítko, díky kterému se naučíte sestavit si vyvážené jídelníček dle Vašich energetických potřeb a cílů.

Tento typ jídelníčku je vhodný pro osoby, které se chtějí naučit jíst zdravěji a dbát na kvalitní stravu. Chtějí pochopit jak si sestavit vyvážené chody a porozumět co svému tělu dodat pro zdraví. Jak vybírat potraviny a jaké množství energie a živin denně přijmat vzhledem ke svým cílům.

Výsledkem je nejen prevence proti civilizačním onemocněním, ale také zvýšení obranyschopnosti, snížení či odstranění únavy, zvýšení energie, odstranění zácpy, ale také pálení žáhy, omezení chutě na sladké.

Jako třešnička na dortu bývá redukce tuku způsobená celkově ozdravěním jídelníčku.

Jídelníček však naopak může mít vliv i na nárůst svalové hmoty.

Konkrétní cíl si stanovíme vždy s osobně s klientem již při vstupní analýze složení těla.

Makrokoučing

email/ pošta 2000 - 2300 Kč

* Makrokoučing nastavujeme až po analýze složení těla na InBody 270 (nemusí být naměřena však jen od nás, můžete si je přinést z jiného místa nebo rovnou nahrát do formuláře při objednání služby).

Výživový edukační plán + nastavení energie a makroživin na den dle výsledků z analýzy složení těla a cílů.

Edukační materiály s propočty zasíláme na email na stažení či zasíláme poštou svázanou kompletní brožuru o cca 100 stranách.

Po měsíci doporučujeme kontrolní přeměření s konzultací.

Výživový plán pro osoby se specifickými požadavky

email/ pošta/ 30 min 4700 - 5500 Kč

Specifické požadavky:

  • osoby ve směnném provozu (noční)
  • osoby s celiakií
  • osoby s intolerancí na laktózu
  • vegetariány
  • osoby s diabetem mellitem II. typu

V případě, že máte nějaká jiná specifika či omezení ve výživě, napište nám.

Cena se může lišit dle náročnosti sestavení jídelníčku. Dle individuální domluvy.

Objednávkový formulář