Makro koučing

Díky makro koučinku vás naučíme být doopravdy pánem vašeho jídelníčku. Na základě výsledků získaných z analýzy složení těla na InBody a vašich cílů (zdraví, prevence, redukce tuku, nárůst svalové tkáně, …) vypočítáme jak rozložení, tak i množství makroživin a energie. Tyto hodnoty „šité na míru“ vám zajistí vysněné výsledky a zároveň získáte velmi dobrý přehled o složení potravin.

Náš tým

Naším cílem je vás vyslechnout, informovat, motivovat , podporovat a pomáhat, a to s úsměvem a radostí.  Pod vedením výživového specialisty bude cesta za vaším cílem bezpečnější, efektivnější a bude mít trvalé výsledky. Nepracujeme se žádnými doplňky stravy, jen s běžně dostupnými potravinami.

Preventivní akce

Sledujte pravidelně naše novinky a akce, kde vás informujeme, na jakých akcích a kde budeme působit v rámci preventivních akcí. V rámci těchto dnů zdarma poskytujeme analýzu složení těla na InBody 230 s interpretací výsledků a krátkým poradenstvím o výživě. Nenechte si ujít tuto možnost i ve vašem městě.

InBody a analýza složení těla pro dva

Výhodná nabídka na kompletní analýzu složení těla na InBody včetně doporučení pro dvě osoby v délce 120 min.

1800 Kč

2000 Kč

InBody a analýza složení těla

Akce na analýzu složení těla s interpretací výsledků a doporučením v délce 90 minutsleva 15 % pro pojištěnce zdravotní pojišťovny Ministerstva vnitra České Republiky.

1000 Kč

1200 Kč